Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért linkelnek a fideszes...

Miért linkelnek a fideszes válaszolók csalós cikkeket?

Figyelt kérdés

Ellenzéki válaszolók számára két tipp!


1. Ha egy fideszes linkel egy cikket, akkor mindig nézzed meg, hogy mikor jelent meg a cikk. Vigyázz, mert csalnak és olyan cikket másolnak be, aminek köze nincsen a kérdéses időintervallumhoz.


2. Ha egy fideszes mandinerre hivatkozik, akkor olvassátok el, hogy a mandineres cikk mire hivatkozik. Általában az eredeti forrásból kiragadnak egy mondantot, kiemelik a szövegkörnyezetből és teljesen új értelmet adnak neki.


Vagy egyszerűen, hogyha fideszes ír, akkor el se olvasd, úgy időt nyersz hasznosabb dolgokra. :DDD


2023. ápr. 12. 23:25
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Nem elég pontos válasz? :D


Te elolvasnál egy olyan választ, ami úgy kezdődik, hogy mondjuk Orbán Viktor az MSZP elnöke ...


Akkora sületlenség, hogy szabályosan érezném, ahogy pusztulnak az agysejtjeim. :D


Amúgy te írtad? Vagy mi van?

2023. ápr. 13. 00:09
 32/39 anonim ***** válasza:
64%

Elolvasnám mert lehet, hogy a végén hozzáteszi hogy csak viccelt.


Híreknél is csak a szalagcímeket olvasod el, ugye?

2023. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy egyszerűen, hogyha fideszes ír, akkor el se olvasd, úgy időt nyersz hasznosabb dolgokra. :DDD"

Akkor hadd áruljak el valamit: a GYK felhasználók minimum 2/3-a ellenzéki. A kérdésnek álcázott állításaik túlnyomó részét sokadik "felszólításra" sem képesek forrásokkal alátámasztani. Volt, akit négyszer kértem meg, hogy mutasson végre egy linket, ahonnan az információt merítette, de csak lapított, mint sz@r a fűben. Én is utánakerestem a Google-n, de még csak nyomokban hasonló cikket sem talált a keresőóriás, mint ami az ő kérdésében szerepelt... Hát, erről talán ennyit! :D

2023. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
61%
Kik azok a "ti" ?
2023. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
81%

#34 Én is belefutok rendszeresen ilyenekbe.

A vége mindig az, hoyg kiderül még kamuzni sem tud rendesen, csak nyomja a sületlenségeket mert valószínűleg ezért van fizetve.

2023. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, "Miért linkelnek a fideszes válaszolók csalós cikkeket?"


Ők már csak tudják hogyan kell ezt is 😂

2023. ápr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
78%

#6

"Múltkor azt akarták bebizonyítani, hogy nem csökken a munkanélküliség és egy 2013-as cikket linkeltek be."

Ott voltam az alatt a kérdés alatt, és nem így volt. Az eredeti állítás az volt, hogy BRUTÁLIS MÉRTÉKBEN megőtt a munkanélküliség, vagy valami hasonló. Ebbe az allításba lett belekötve, amire jött egy marciusi cikk, hogy valóban nőtt, de kis mértékben. Erre fel is lett hívva a figyelmed, de te nem nyögtél erre semmit. A fideszesek meg emlékeim szerint 2022 év végi cikkeket linkeltek be, volt talán egy régebbi, de az is 2019-es, nem 2013-as.

2023. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom ment mindenkinek a piros x
2023. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
27%
Azért amiért az ellenzékiek pl....
2023. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!