Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az extrém külsejű emberek...

Az extrém külsejű emberek általában balosok?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy az ilyen színesharisnyás, lila hajú bölcsészlányok vagy az agyontetovált, piercinges, raszta hajú emberek mindig csak negatívan beszélnek, hogy "pfúj kormány, pfúj Orbán", stb. Szerintem az is benne van, hogy ők ezzel akarnak kitűnni, a jobboldali, konzervatív fiatalok pedig sokkal konszolidáltabbak. Ez máshol is így van, az USA-ban is a drag queen-ek a demokratákat támogatják.

2023. ápr. 13. 18:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok náci, csak nem szeretem az extrém külsőt. Szerintem ez feltűnési viszketegség és egyáltalán nem szép, főleg lányoknál.
2023. ápr. 13. 19:57
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

#11 Nem sértésből, de ki nem tojja le hogy neked mi tetszik?


Van elég ember a földön, bizonyára egy csomó csajnak a te stílusod nem jön be, mégsem akarjákegmondani neked hogy öltözz meg mondják rád hogy náci vagy mert nincs hajad például.


Baromi ellenszenves ez a falubeli nyugger házmester stílus hogy bele akarsz szólni a másik magánéletébe, ha 30 alatti vagy, akkor meg különösen gáz.

2023. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

"Amúgy nem vagyok náci, csak nem szeretem az extrém külsőt. Szerintem ez feltűnési viszketegség és egyáltalán nem szép, főleg lányoknál."


Ne haragudj, de ki a tökömet érdekli, hogy neked mi tetszik? Az, hogy neked nem szép, az a te szubjektív véleményed, másnak pont ez tetszik.

2023. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Mi se szeretünk téged és akkor mi van? Semmi.
2023. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem könnyű egy olyan világban “konszolidáltnak” lenni, ahol a keresztény konzervatívoknál az “extrém” külső a színes harisnyánál kezdődik :D
2023. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!