Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon aki oroszpárti...

Magyarországon aki oroszpárti az hazaáruló, vagy inkább tudatlan?

Figyelt kérdés

Adott ugye jelenleg egy háború.

Az egyik oldalon Oroszország, aki a NATO ellen van.

A másik oldalon Ukrajna, aki NATO-tag szeretne lenni.

És itt vagyunk mi, akik NATO-tagok vagyunk.

Na most ezt akárhogy is nézem, nem jön ki, hogy miért kéne nekünk az oroszokkal tartani, bármilyen téren.



2023. ápr. 14. 00:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%

#20 Nincs sok ilyen. Vannak az agyatlan barmok, vannak a trollok akik direkt nyomják ezt a szöveget csak hogy másokat idegesítsenek vele és vannak akik nem oroszpártiak hanem szimplán nincsenek az ukránok pártján SEM és ezt ki is mondják, emiatt őket benyomjátok az "oroszpárti" kategóriába.

Nem vagyok orosz párti, de még kevésbé vagyok ukránpárti és ezt le is írom itt. Emiatt azonnal oroszpártinak vagyok bélyegezve, holott csak nem nyelem be az ukránpárti propagandát és nem vagyok hajlandó mindenben alárendelni magamat és az országomat egy velünk ellenségesen viselkedő másik ország kiszolgálásának.

2023. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy valaki Nato tag nem kell vakon mindennel egyetértenie.
2023. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
Én nem értem miért ukránpárti valaki attól hogy elítéli az orosz agresszort. Valaki el tudná magyaráni?
2023. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%

"Csak ezzel máris nem tudnátok másoknak hazudni arról, hogy kik is vagytok valójában."


Először is én nem vagyok transz, csak szorult belem némi együttérzés, így nem csak az zavar ha egy olyan csopirtot vegzálnak, aminek tagja vagyok.


2. Te miről beszélsz? Nem tudják eltitkolni? Miért akarod te ezt megtudni? Mindenkinem bele is néznél a gatyájába vqgy orvosi vizsgálatra küldenéd hogy ellenőrizd a kollégád kromoszómáit? Te beteg vagy ember. Konkrétan azért akarod megtudni hogy ki transz és ki nem, mert azt akarod hogy ezért ahtán támadják őket, vagyis a te szemedben már a létezésük bűn.

2023. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
69%

#24 "Te miről beszélsz? Nem tudják eltitkolni? Miért akarod te ezt megtudni?"

Mondjuk ha a fiam randizni akar valakivel szeretném ha nem az ágyban döbbenne rá, hogy az illető nem is nő, holott annak hitte. Mondjuk mert egyetértek azokkal akik kimondják, hogy az a férfi aki egy "transznővel" jön össze valójában egy homoszexuális kapcsolatba kerül akarata ellenére ha nem tudja, hogy az illető nem nő valójában és így nem a saját döntése az egyik leginkább magánügy, hogy kivel fekszik le.

Nagyon nem értem azt a részét, miért is kellene ezt eltitkolni mások elől ha csak nem azért, hogy soha ne is tudják meg és így hazugságban lehessen másokat tartani.

Miért kell szégyellni? Arról szól évtizedek óta a haladóprogresszív nyomás, hogy mindenki vállalja fel önmagát. Most ezen változtattak azzal, hogy mindenki fogadja el a másikat annak és olyannak amilyennek ő lenni/látszani akar. Akkor miért kell hazudni? Miért kell egy igazolványba beleírni, hogy ő nő ha nem is az?

Soha nem lesz valódi nemváltás, ez az ami az alapja az egésznek. A valóságot akarjátok megmásítani. Ahogy nem értem miért hiszitek hogy ezzel bárkit is bántani vagy sérteni akarnék, amikor ez csak a valóság kimondása, a hazugság elutasítása.

Elfogadom, hogy ő nőnek érzi magát, nőként akar élni. Pont. De nem fogadom el azt, hogy nekem őt valóban nőként kellene kezelnem, mert nem az.

2023. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#21: Akkor nézz szét különböző fórumokon, nagyon sokan kifejezetten drukkolnak az oroszoknak és örvendeznek az ukrán veszteségeknek.

Mi pedig nem ukránpártiak vagyunk, hanem agresszióellenesek.


#25: "Mondjuk ha a fiam randizni akar valakivel szeretném ha nem az ágyban döbbenne rá, hogy az illető nem is nő, holott annak hitte."

Nem hiszem, hogy a fiad előtte nemet igazoló okiratokat fog kérni a kiszemeltjétől.

2023. ápr. 14. 11:04
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#26 "Nem hiszem, hogy a fiad előtte nemet igazoló okiratokat fog kérni a kiszemeltjétől."

Én sem hiszem. De ha nem tudja azt a személi igazolványában, egyébben elhazudni, hogy valójában nem is nő, akkor kénytelen is lesz ezt felvállalni, mert a környezete tudni is fogja róla.

vagyis pont azt szeretném, hogy a fiamnak ne is kelljen azon gondolkodnia, hogy talán kérnie kellene egy nemet igazoló igazolást a másiktól mielőtt randira hívja.

2023. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Hogy jön az orosz - ukrán háborúhoz a nemátalakítás, milyen logikai szállal, nem máshol kéne azt megbeszélnetek ? Mert ez így offolásnak tűnik.
2023. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nincs bajom az orosz néppel sem a kultúrájukkal, viszont a komunista szovjetekkel annál inkább. A világtörténelem legnagyobb népirtói, 100 millió embert öltek meg, javában keresztény oroszokat, németeket, lengyeleket, és ukránokat (holodomor).
2023. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

A leninizmus és a sztálinizmus között fényévnyi különbségek vannak, mondhatni Lenin volt a hű kommunista, addig Sztálin meg orosz nacionalista lett, csak a buta kiadásból.


Sztálin grúz volt.

2023. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!