Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az amerikai nagykövetség...

Az amerikai nagykövetség azért hívta meg Gyöngyösi Mártont a széderestre,hogy könnyebben összeírhassa a zsidókat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Ezt én se értem miért kellett meghívni Gyöngyösit, vagy ha meghívják illett volna szembesíteni a korábbi kijelentésivel.
2023. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Vagy odaadták neki a listát, hogy ne kelljen fáradnia.
2023. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Lehet elnézést kért már tőlük a múltban történtekért és tök nagyba lettek a helyi judaistákkal. Ki tudja?
2023. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

A magyar hangon erről témáztak és állítólag Gyöngyösi már elnézést kért, kimagyarázta stb...


Izraeli helyett zsidót mondott, ciki, megesik.


Amikor a donbasszi népszámlálásnál volt megfigyelő és azt nyilatkozta hogy az oroszok tisztán játszottak azért is elnézést kért utólag... Igat Ukrajnából örökre kitiltották. xD


Szóval Gyöngyösinek voltak vállalhatatlanul nagy "botlásai", aztán mégis van még valaki aki őt beszavazza az EU parlamentbe. Ez a botlás is ciki a jobbikosok részéről.

2023. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

A történet mélységét és valódi lényegét nem értem, de a másik oldalon pontosan bemutatja, hogy mennyire karrierista mocskos férgekkel van szemben a társadalmunk. Az általad kérdezett ember épp olyan, mint egy ordaskxrva, akkor, ott és azt szopja ami épp menő.

De a teljes politikus garnitúránk ilyen: fasiszta szardarabból lett már mszp-s vezető, és mszp-s káderből fideszes tanácsadó.

Ezek ugyanazok. És mondom, a szopást és nyalást is mesteri módon csinálják.

2023. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Toroczkait kellett volna meghívnia, ő am agyar zsidóság védelmezője. XD
2023. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ezt te sem gondolhattad komolyan.

Marci egyáltalán nem ártatlan, és igen, súlyos hiba volt tőle az a félreérhető mondat 10 évvel ezelőtt, és az is súlyos hiba volt, hogy nem kért bocsánatot azonnal, DE!!!!


Marci változni akar, és nyitni a zsidóság felé, pozitívan viszonyulni a zsidósághoz, én abszolút elhiszem! De elhiszem azt is, hogy a zsidóság bizalmatlan vele kapcsolatban, teljesen érthető!


De már miért akart volna elmenni széderezni, hogy összeírja a zsidókat? Ez úgy baromság, ahogy van kedves Kérdező!


Sok helyen leírtam már, de itt is leírom! 11 évig voltam Jobbik szimpatizáns, utáltam a zsidókat, antiszemita voltam, elhittem minden antiszemita propagandát, és most pedig?


- Zsidó filmeket nézek, sírok holokauszt filmeken

- Zsidó zenéket hallgatok

- Vettem magamnak egy fekete bársony kipát

- Bakancslistámon van, hogy ellátogassak a Dohány utcai zsinagógába és a holokauszt múzeumba.

- Zsidó embereket, rabbikat, zsidó szervezeteket követek a közösségi médiában.

- Zsidó feleséget szeretnék, zsidó gyereket

- Olyan helyre szeretnék költözni, ahol sok a zsidó

- Zsidó iskolába járatnám a leendő gyerekemet


És teszem mindezt úgy, hogy NEM vagyok zsidó, gyerekkoromban megkereszteltek, református keresztény lettem, persze a zsidóság sokkal közelebb áll hozzám, mint bármilyen másik vallás.


Ezt csak azért írtam le ismét, mert ha ÉN képes voltam változni pár év alatt, akkor más nem változhat? De! Nem egyedüli ember vagyok aki képes változni 180 fokban. Itt vagyok, élő példa.


És most pedig jöhet a leértékelés minden antiszemitától, ez legyen a legnagyobb öröm az életetekben!

2023. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Marci változni akar, és nyitni a zsidóság felé, pozitívan viszonyulni a zsidósághoz, én abszolút elhiszem! De elhiszem azt is, hogy a zsidóság bizalmatlan vele kapcsolatban, teljesen érthető!"


Az rohadtul nem antiszemitizmus ha azt hiszed egy politikus hazudik vagy megjátssza magát a szavazatokért és szimpátiáért, főleg az a Jobbik ami sokszor váltott már köpönyeget. Te komolyan elhiszed egy politikusnak bármely szavát? Csak a likeokért hazudnak éjjel nappal, az összes.

Az lenne a legjobb ha az ilyen bukott Gyöngyösi félék elhúznának a közéletből és mennének a civil szektorba dolgozni. Csak hát a havi több millás képviselő fizetés mindent megér, még zsidókkal való jópofizást is.

2023. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: Persze, a Jobbik politikája az egy külön téma. Gondolhatod, hogy 11 év Jobbik seggnyalás után szakítva mit gondolok róluk? :)


De Marciról, mint magánemberről beszéltem, és a változásairól. Mitől kapna a Jobbik több szavazatot, ha a zsidókkal szimpatizál? Szerintem butaság. A Jobbiknak gyakorlatilag kampecz. Nincs rájuk igény, de főleg addig míg ilyen náci karlengetős ZS Kárpát Dani félék ott vannak. Na az viszont hiper szégyen, hogy még magyarázatot sem adott, hogy miért csinálta, csak hablatyolt.


Na de a lényeg, hogy a Jobbiknak annyi, kívánom a megszűnésüket! De Marci attól még változhat. Bár nem látok a fejébe, hogy mennyire gondolja komolyan, de én elhiszem neki ezt. Persze ettől még a Jobbik így is úgy is kuka, ha nem lenne kuka, akkor még mindig jobbikos lennék, de nem vagyok az!

2023. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mitől kapna a Jobbik több szavazatot, ha a zsidókkal szimpatizál?"


Mondjuk azért mert szeretnének egyre kevésbé fasisztának tűnni a lájkokért.


"A Jobbiknak gyakorlatilag kampecz. Nincs rájuk igény"


A Jobbiknál már mindenki a képviselői fizuért és a parlamenti bejutásért csinálja az "ipart" semmi másért. Ez a haknizás arra jó hogy bekerüljön a hírekbe, szerepeljen a Jobbik és Gyöngyösi lemossa magáról a korábbi butaságait, meg szerezzen vele egy kis lájkot és szavazatot hogy legyen esélyük az 5%-ra. Lehet Gyöngyösi tényleg megváltozott, de mivel politikus egy szavát se hiszem, teljesen biztos vagyok benne hogy megjátsszák magukat, mert egy politikus ilyen.

2023. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!