Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire értik sok hozzászóló...

Mire értik sok hozzászóló ,hogy a magyarok mentális állapota kétségbeejtő?

Figyelt kérdés

Sok hozzászólásban olvasom ezt, hogy a magyar társadalom mentális állapota a béka feneke alatt van, értékválság van idehaza. Meg, mint ha idehaza kicserélték volna az emberek gondolkodását 10 év alatt.


Pl.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..



2023. ápr. 14. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Te milyen mentális állapotnak neveznéd azt a 3 millió elmebeteget akik szembe mennek 500 millió európaival és elárulja az összes szövetségét egy idióta, kövér diktátor kedvéért?


Szerinted ezek normális, európai gondolkodású, keresztény, fehér emberek?


Nekem sokkal inkább egy fekete, afrikai törzs jut eszembe jelenleg a magyar társadalom nagy részéről.

2023. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
11) ennyire ne nézd le azokat az afrikai törzseket.
2023. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
12# Tudom, ők felakasztják a melegeket és megcsonkítják a nőket is. Neked ez ez jó példa hogy merre haladjon az ország.
2023. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én több fideszes ismerősömnek is mondtam ,miért megyünk szembe az EUval, NATOval azt válaszolták, de hát Zelenszkij náci kormánya megölt 20ezer oroszt. Ekkor én is éreztem, hogy a magyaroknál valami nincs rendben. Ja és ezek több diplomás emberek voltak, nem is 8 osztályosok.
2023. ápr. 14. 14:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Saját magukból indulnak ki.
2023. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Érdemes a thread második felében elolvasni, a jobboldali két és fél pipás vergődését.

2023. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!