Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbosoknak mi bajuk van az...

A jobbosoknak mi bajuk van az aszexuálisokkal?

Figyelt kérdés
A fideszes médiában orrvérzésig nyomták, hogy az aszexuálisoknak is van külön Pride-juk és micsoda csúnya dolog az ilyesmit propagálni. A melegekkel és a transzokkal még inkább megértem, hogy bajuk van, mert két férfit látni smároljni szerintem sem szép, de az aszexuálisokkal mi a gond? A kormány is örökké azt mondja nem szabad bemutatni az öncélú szexualitást, ez ebben az esetben nem is történik meg. Az aszexuálisok jók lehetnének papoknak, úgyis ott hiány van jelentkezőkből vagy egyéb olyan szakmákban, ahol hátrány, ha valaki családos. Igazából tök előnyös dolog lehet aszexuálisnak lenni.

2023. ápr. 14. 19:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%
Miért kéne erre büszkének lenni?
2023. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

#1 mert a jobboldaliak ki akarják őket írtani. Így az ő büszkeségük egyfajta lázadás.


AMúgy a magyarságra miért kell büszkének lenni.

2023. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
A jobboldaliak szerint aki nem heteró, fehér és keresztény az nem ember, hanem Untermensch.
2023. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
2: Ezt a kiirtást honnan vetted? A franc se foglalkozik velük.
2023. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
#4 De, a jobboldali média.
2023. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
#4 Meg igazából ezen a fórumon is az összes LMBTQ kérdést jobboldali írta ki.
2023. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
5: Oké, hol írták, hogy ki kéne irtani őket? Várok...
2023. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
97%

Nekem semmi bajom velük. Ki tudja lehet én is az vagyok.


-Fehér, Hetero (?) Jobboldali.

2023. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
#7 Nos mivel nem érdekük toleralni őket, és úgy gondolják hogy fertőző degeneraltságukkal megfertőzik a tiszta magyar nemzetet, ìgy csak egy lehetsèges megoldàs van a problèmàra.
2023. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
#7 Nézd végig a Bayer Show vagy a Sajtóklub több műsorát, ahol azt ünneplik egyes jobboldalhoz szorosan köthető személyek, hogy vannak olyan országok, ahol még mindig halállal büntetik, ill. büntethetik a homoszexualitást. Egyébként a Mi Hazánk Mozgalom (leánykori nevén: Jobbik) is rengetegszer beszélt átnevelő táborokról, figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy a legtöbb bi- és homoszexuális éppen a táborok hatására lett az 1960-as, 1970-es és 1980-as években öngyilkos az USA-ban. Szóval, ha nem is közvetlenül ők akarnak kiirtani bennünket, de közvetve ezt akarják elérni.
2023. ápr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!