Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ekkora megértés...

Miért van ekkora megértés Magyarországon a diktatúrákat kiszolgáló kisemberek felé?

Figyelt kérdés

Miért szokás erkölcsileg felmenteni azokat a kiskatonákat, akik még az utcáról is elvitték az embereket málenkij robotra, vagy akik felrakták a vagonokra németeket, miközben pontosan tudták, hogy nem önszántukból szállnak fel?


Akik az ilyeneket mentegetik, azokról biztosak lehetünk, hogy ők is megtennék, ha újra ilyen helyzet fordulna elő?


2023. ápr. 15. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert most az orosz talpnyalásba ez a viselkedés illeszkedik. Az ország populista fideszes fele dalolva térne át a muszlim hitre vagy lenne meleg, ha ezzel büntetlenül belerúghatna valakibe.
2023. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Te vagy itt a legostobább mind közül. Semmi köze a kérdésemnek semelyik konkrét diktatúrához, általánosságban kérdezem.

2023. ápr. 15. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

"Te vagy itt a legostobább mind közül."


Első és egyetlen válaszoló vagyok, szóval ja, én vagyok a legostobább mindközül, meg a legokosabb is. :) Neked aztán vág az eszed, mint a beretva.


" Semmi köze a kérdésemnek semelyik konkrét diktatúrához,"

<->

"Miért szokás erkölcsileg felmenteni azokat a kiskatonákat, akik még az utcáról is elvitték az embereket málenkij robotra, vagy akik felrakták a vagonokra németeket,"


Aham, tehát semmi köze semelyik konkrét diktatúrához. Mindkét példád a szovjetekre (oroszokra) vonatkozik.


De egyébként nem értem, hogy mire fel hisztizel itt. Válaszoltam a kérdésre: jelenleg azért van ekkora elfogadás a bűnöket elkövető, tetvekkel szemben, mert ez illeszkedik a diktátorként országunk nyakában ülő, félművelt TSZ elnökünk által elképzeltekhez.

Ha majd nem gondolja úgy, hogy ez jól van, akkor 10 év ismételt agymosással mást ültet el az ostobák tömegeinek fejében.

2023. ápr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem fel őket.
2023. ápr. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a Ner kiszolgálói ugyanúgy bűnösök, mert ők üzemeltetik a rendszert. Orbán a feje tetejére is állhatna ha ők nem lennének
2023. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostoba szolga a magyar nép. Az pedig mindegy hogy az oroszokat vagy a fideszt szolgálják.
2023. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Vicces lesz majd amikor a sok mostani moszkovita unokái fogják olvasni a történelemkönyvekben, hogy a nagypapa egy lelketlen, ostoba nulla volt, aki beszopta az orosz propagandát.
2023. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!