Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért románozzák az erdélyi...

Miért románozzák az erdélyi magyart azok akik kormányellenesek?

Figyelt kérdés

Több helyen láttam már, de most kijött egy videó Facebookon, ahol egy bizonyos Demeter Szilárd nevű akárki egy műsorban beszél és a kommentek alatt rengeteg "büdös román, román takarodj" meg hasonlók.

Én megértem ha valakinek baja van az aktuális kormánnyal, ez nem egy újszerű dolog, viszont hogy ezek a kommunista beállítottságú emberek ilyeneket irkálnak az szerintem megengedhetetlen.

Nem gondolnak bele, hogy ezekkel a kijelentésekkel a) hülyeséget állítanak és bántóak, mivel magyar nevezetű emberről van szó, aki azon kívül, hogy Romániában született még nem lesz román b) azokat is megbántják akik nem kormánypártiak, de szintén szlovákiai, szerbiai, vagy erdélyi magyarok?

Komolyan ez maradt mára, hogy aki nem szimpatikus azt ilyen stílusban kell sértegetni?


2023. ápr. 15. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

"tisztában vannak vele, hogy amit mondanak, az jó eséllyel bántani fog egy nagyobb tömeget, ez is céljuk vele"


Ez amúgy a jobboldal összes megszólalására igaz. :D

2023. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

11


Mindjárt sejtettem, hogy szerinted csak a jobboldal provokál. Egy liberális-balos-mélydemokrata sosem.

2023. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
#9 Román kultúra XDDDD
2023. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Demeter Sziszit én liberálisként és az LGBTQ+ közösség tagjaként kifejezetten kedvelem. A zenekarát is:

[link]

2023. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ezt már 2004 óta megfigyeltem. Én már mondtam az ilyeneknek, hogy ezt a dolgot, hogy "aki nem Magyarországon született az nem magyar" azt csak ők találták ki, senki más nem tart egy erdélyi magyart románnak.
2023. ápr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14: ki a f*szt érdekel hogy bu.zi-e? Abszolút nem érdekel. Azt kérdeztem hogy ha valaki külhoni magyar azt miért kell gyalázni?
2023. ápr. 16. 03:06
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Én Romániaiaknak szoktam hívni őket.
2023. ápr. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Demeter Szilárdot nem azért románozzák mert erdélyi magyar, hanem mert a PIM igazgatója, vállaltan antiszemita és 1g.
2023. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De ha egy valakire azt mondod, még ha nem is kedveled, akkor az egész közösséged megsérted vele. Ezt olyan bonyolult felfogni?
2023. ápr. 16. 23:58
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha mit mondok és mi baja lehet azzal a közössége3Mnek?
2023. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!