Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem sodródunk a háborúba,...

Ha nem sodródunk a háborúba, akkor miért van az, hogy az összes nyugati ismerősöm fél Magyarországra utazni?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim az USA-ból, Belgiumból, Dániából, Angliából, Brazíliából is. Egytől egyig azt mondják, hogy vagy utazzak hozzájuk én, vagy találkozzunk egy nyugati országban, nem szívesen jönnének ide, ha nem muszáj, mert az Ukrán-Orosz háború a szomszédban van. Én is rácsodálkoztam, hiába magyaráztam is, hogy nem vagyunk közvetlen veszélyben, nem akarnak jönni.

Elgondolkodtam, hogy a magyarok vajon csak azért nem látják, hogy veszélyben vagyunk, mert nem akarják tudatosítani és szembesülni vele?



2023. ápr. 16. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Mások meg a barbár betolakodók elől idetelepülnek. Sokan jönnek haza is a kitelepültek közül. Már akkora a drágaság, olyan gyenge a közbiztonság, hogy nem éri meg.
2023. ápr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, én ANgliában élek, és minden angol, amerika, és belga barátom minden évben Magyarországon nyaralnak. Sőt az egyik angol család barátunk nemrég vettek házat Magyarországon. Sokkal bitonságosabbnak tartják Magyarorszgágot mint Angliát. Jó magam is lassan hazaköltözöm végleg.
2023. ápr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Mondd meg neki hogy heti szinten találnak 2. vh bombákat már közel 80 éve,és akkor soha az életben nem fogják betenni a lábukat ide.
2023. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok rosszindulatú lenni, de az átlagos amerikai tájékozottsága és intelligenciája azért legendás. Az egyszeri ember ott (is) csak annyit tud a világról, amennyit a manipulatív média az arcába tol.
2023. ápr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
mert mégiscsak földrajzilag közelebb van a háború mo-hoz mint Angliához pl és ezért, maga a tudat a közelebbiség miatt
2023. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Nyugaton nagyon átmossák az emberek agyát azzal, hogy Putyin a főgonosz, aki a fél világot el akarja foglalni. Ez nyomokban még Magyarországon is tapasztalható, főleg a Soros-sajtó olvasóinál.
2023. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Tájékozatlanok, tájékozatlan ember sok ember van, ahogy nálunk is sok egyszerű ember elhiszi, hogy nyugaton tömegesen operálnak át óvodásokat.
2023. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Van egy ilyen nyugdíjas(nak látszó) idős pár XY balatoni kempingben (nem írom le, de a déli part Fonyód környékén... :D).


Megjelennek májusban, ott vannak egész nyáron és ki van tűzve a lepedőnyi nagyságú német trikolór!

2023. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

@06:51


Pedig minden normális jobboldali keresztény tudja, hogy Putyin elvtárs a földi paradicsom elhozója.

2023. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Jaaaaj én tudok jobbat... :D Nem kell ilyen messzire menni az emberi butaságért. Én szabolcsi vagyok, apósomék pestiek, amikor kitört a háború rendszeresen érdeklődtek tőlem, hogy látok-e katonákat, vagy tankokat... Hiába magyaráztam , hogy én kb 1500 km-re vagyok a fronttól, meg ugyan abban az országban vagyok, ahol ők, mégis néha- néha most is jönnek olyan kérdések, hogy látom- e a háborút...:D
2023. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!