Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugaton tényleg rá akarják...

Nyugaton tényleg rá akarják beszélni a gyerekeket a nenváltásra?

Figyelt kérdés
Lehetett olvasni több netes újságban, és a tv-ben is mondták, hogy Nyugaton ez bevett szokás, és ha a gyerek így dönt, akkor a szülő sem szólhat ebbe bele.

2023. ápr. 17. 18:21
 81/113 anonim ***** válasza:
32%
Úgy született igen, persze. Akkor az amcsiknál miért mostanában kezd el sok középkorú női ruhákban meg sminkelve járkálni, miért nem akkor gondoltak erre amikor gyereket csinált, lelki sérülést okozva nekik. Vannak ilyen fórumok, csak nyisd ki a szemed. Rengeteg gyerek számol be ilyenről, hogy mennyire megviselte hogy az egyik szülője "transz" lett. De az mindent elmond, hogy Rachel Levine az amerikai EGÉSZSÉGÜGYI miniszterhelyettes. Egy mentális beteg férfi 10 éve 2 gyerek után rájött hogy nő. Gondolom akkor érezhette meg hogy ő valójában nő amikor megcsapta a liberalizmus szele. Téboly.
2023. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 anonim ***** válasza:
80%
Vagy csak végre elindult valami az emberekben és azok akik eddig elképzelni sem tudták, hogy felvállalják magukat (az olyanok miatt mint Te) most végre elkezdhetnek úgy élni, ahogy mindig is akartak. Azt kellene végre megértened, hogy vannak emberek akik mások mint Te!
2023. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/113 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért nem vállalták fel idáig, mert eddig nem mondta nekik senki, hogy ettől még nincs velük baj. Amúgy meg lefutjuk még egyszer azt, hogy hány százalékát érinti ez a társadalomnak és hogy senki nem foglalkozna azzal a kevéssel ha Ti nem jönnétek folyton ezzel?
2023. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:
35%
Épp ez a baj a dologgal, hogy most még "csak" pár százalék és ha hagyják az emberek közt terjedni mint a tüzet, akkor később már dupla annyi lesz, mivel a fejlődésben lévő gyerek fizikailag és mentálisan is sérülékeny, ezért kihat rá ha bármi perverz vagy természetellenes dolgot mutatnak neki.
2023. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 anonim ***** válasza:
75%
ez nem divat ami terjed. mindig is ennyi volt, csak titkolta
2023. ápr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Rábeszélni senki sem fog senkit.


De, ha már elfogadott, hogy akár 14 éves gyerek átessen az első szexuális élményén ( ami felháborító és tuti, hogy megrázó élmény lesz számára) akkor már simán dönthet arról is, hogy mi akar majd lenni.


Az igazság az, hogy már gyerekkorában tudja mindenki, hogy érez, csak külső hatások miatt elnyomja magában.

Ami miatt még elkezdhetik a hormonkezelést, annak az az oka, hogy mielőbb elkezdik, annál hatásosabb.


A nemi jellegek korán elkezdenek kialakulni, és, ha vége ennek a folyamatnak, az illető már bármennyi kezelés után sem tudja letörölni a megjelenéséről ezeket a jellegeket.

Pontosabban, ha az illető férfi, mert a női ismerőseim, akik ezen átestek, hihetetlenül átalakultak, külső szemlélő soha nem mondaná meg, hogy eredetileg nők voltak.

Viszont több férfival is találkoztam, és hiába hormon kezelés, műtétek, sajnos egyértelműen látszik, hogy mi a helyzet.


Ahhoz pedig természetesen senkinek semmi köze, hogy egy adott illető mit kezd a saját testével.

2023. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:
100%

67 - Igaz, rosszul címeztem a mondandóm, elnézést.


A hozzászólásod addig olvastam míg el nem kezdtél fikázni a két pipa miatt. Erre csak annyit tudok mondani hogy olyan is van hogy az ember nem lesz túl népszerű ha nyersen közli a mondandóját vagy csak egyszerűen van egy általános meggyőződés egy topikban amivel az ember nem ért egyet és kiáll a saját véleménye mellett. Így aztán hamar lehúzzák a statisztikáját. Te pedig megítéltél a statisztikám alapján. Innentől kezdve nincs miről tárgyalnunk.

2023. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 anonim ***** válasza:
68%
66 - Ugyan áruld már el, pedagógus vagy vagy valami dilidoki/pszichomókus stb. Amit írtam azzal arra utaltam, hogy aki TUD gyereket nevelni az CSINÁLJA. Aki meg nem tud az meg elmegy valami ilyesmi szakmába mint tanár/gyerekpszichológus stb. Tudom hogy ez a mondás amit írtam konkrétan a tanításra vonatkozik, de a nevelés is egyfajta tanítás. Ne add elő hogy nem értetted, nem vagy te ilyen hülye. Azért azt remélem hogy az én gyerekeim nem TE tanítod, mert ha valahogy kiderül hamar megtalállak!
2023. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/113 anonim ***** válasza:
34%

86 - "De, ha már elfogadott, hogy akár 14 éves gyerek átessen az első szexuális élményén ... akkor már simán dönthet arról is, hogy mi akar majd lenni.


Hát nem. Nem dönthet senki arról 14 évesen hogy férfi akar lenni vagy nő"

Talán 0,1% tudja vagyis inkább érzi. Ne terheljük már a többi 99,9%-ot ilyesmivel a 0,1% miatt, jó? Tipikus libsi gondolkodás hogy a farok csóválja a kutyát, tudom. De ami sok az sok. Valaki itt írta azt is hogy az ilyeneknek ne kelljen már 18-21 éves korukig szenvedniük. Azért én azt mondom, nem akkora szenvedés ez hogy ne lehessen kibírni és emiatt minden egyes gyereket ilyen baromságokkal kelljen traktálni. Elvégre nem is kéne 18 alatt szexuális életet élni!!!


Szexuális felvilágosítás viszont meg - alapszinten - azért szükséges, mert már 14 éves korban is lehet gyereket csinálni... Ennek során viszont elég lenne megemlíteni, hogy előfordulhat hogy valaki mást érez, a másik nemet vonzóbbnak tartja és ezzel sincs semmi baj. De nem kellene túlmenni ezen a ponton. Az LMBTQ bullshit viszont nem ezt teszi, hanem megpróbálja tudatosan és kampányszerűen ebbe az irányba terelni MINDEN gyerek figyelmét. Na ez az ami felháborító.


"Ahhoz pedig természetesen senkinek semmi köze, hogy egy adott illető mit kezd a saját testével."


Nos, ezt mondd meg azoknak is akik diszkriminálták az oltatlanokat! Ez ugyanaz a banda. Ugyanazoktól származik akik nyomatják az LMBTQ propagandát is. Cél a felforgatás, az emberek megosztása, extra profit szerzés, mániákus kontrollálási vágy kielégítése.


Mindig azt mondom, nem kell diszkriminálni azokat akik mások, de nem szabadna átesni a ló túloldalára sem.

2023. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
24%

Akárkit beszélnek rá, vagy akárkit nem..., ezen túl LMBTQ-sok,

ti beteg emberek vagytok. Lelki betegeket... Ez a GyK-es reakcióitokból tisztán lejön.

Az egyszerű meleg barátaim is elhatárolódnak attól, ahogyan ti képviselitek az ''ügyeiteket'', ilyen lmbtq-s módokon...

Ti csak provokáljátok meg hergelitek az embereket. Ennyit értek el...

Kívánom, hogy találjátok meg a szívbeli békét.


25/N

Simon Anna

2023. máj. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!