Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugaton tényleg rá akarják...

Nyugaton tényleg rá akarják beszélni a gyerekeket a nenváltásra?

Figyelt kérdés
Lehetett olvasni több netes újságban, és a tv-ben is mondták, hogy Nyugaton ez bevett szokás, és ha a gyerek így dönt, akkor a szülő sem szólhat ebbe bele.

2023. ápr. 17. 18:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 harminezer oxigén ***** válasza:
81%

#kedves Anna!


látatlanba, ismeretlenül betegnek nevezel embereket, milyen jogon!?

nem lehet hogy te vagy a "beteg"?

pálcát törsz emberek felett anélkül hogy ismernéd őket, tudnád hogy min mentek keresztül az életben csak az miatt mert különböznek tőled?

neked kellene orvoshoz menned!

mielőtt kérdeznéd, transzneműként közel egy évig jártam pszichiáterekhez és pszichológushoz, rólam három szakember mondta ki hogy épelméjű vagyok és most még két iü szakértőt is rámküldtek a nem- és névváltoztatás miatt. te ezt elmondhatod magadról?

szerinted milyen az "egyszerű meleg", mint az állítólagos barátaid? olyan aki hallgat, tűr minden jogsértést, megaláztatást? de aki fel meri emelni a hangját az már LMBTQ-s és "beteg"?

inkább nézz magadba mielőtt itélkezel mások felett.


Niki

2023. máj. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 A kérdező kommentje:
A végén még a pedókat is sajnálni kell. Jaj szegény pedók, nem b****tnak gyerekeket büntetlenül a csúnya, gonosz Orbán miatt. Brühühü😭😭😭
2023. máj. 21. 08:54
 93/113 anonim ***** válasza:
45%

Niki, te mi frászkarikát keresel a konyhán kívül?... :O

Sipirc vissza!!! HESS...

Ezek a mai ''Nők''... Az eszem megáll.

2023. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó egy idióta hímsoviniszta gyökér
2023. máj. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 anonim ***** válasza:
51%

Azt mondtam, menj vissza a konyhába. A konyha melyik részét nem érteni.

Lassan mondom, hogy még, te is,megértsed:

Menj... vissza... a... konyhába.


Én nagyon szeretem a nőket, főleg ha a konyhában vannak. :D

Na jó nem. Az ágyam prioritást élvez. xD ;D

2023. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 harminezer oxigén ***** válasza:
0%

#94

ebben igazad van

bár kicsit sajnálom szegényt, hisz kognitív képességei annyira gyérek hogy azt nem képes észrevenni hogy két külön személy vagyunk

vagy talán az alpári stílusával a méret és vagy keménységi problémáit akarja kompenzálni.


Niki

2023. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:
51%
Konyha...
2023. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:
57%
Én csak totál mellékesen jegyzem meg azért passzívan szintén provokálod, már kezdve azzal, hogy direkt aláírod mint Niki, nem mellesleg ugye az égvilágon senki nem irogatja oda a nevét minden válasza alá.
2023. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 harminezer oxigén ***** válasza:
34%

#98


érdekes, a #90 es hozzászólásnál az aláírás senkit nem provokált, pedig oda még eletkorát és a nemét is feltüntette a válaszoló. Annát miért nem "zavarta" a konyhába?

az aláírásnak semmi köze nincs ehez, célzottan nekem írta, ő akar engem provokálni, azt hiszi fel ülök a gyermeteg vagdalózásának, valójában már vicces ahogy a "konyha" szót ismételgeti.


mellesleg többeknél, több kérdésnél láttam hogy aláírják a hsz-eket, azért mert sokan nem teszik még nem kötelező nem aláírni.


Niki

2023. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
23%

Készül már a Cézár Saláta Hasábburgonyával NikoLETTA? xD :D


Amúgy szeretem a nőket, rajongok értük! :)

A Gender/Feminista/LMBTQ propagandás, agymosós ,,elmondom, hogy milyen szavak tilos mondanod'' baromságtól van tele a hócipőm.

Peace and Love

2023. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!