Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tavaly Svédországot támadta...

Ha tavaly Svédországot támadta volna meg Oroszország a magyaroknak mi lett volna a véleménye?

Figyelt kérdés
Vagy akkor is bekapcsolt volna az áldozathibáztatás ,mint most Ukrajna esetében.

2023. ápr. 17. 20:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%

szerintem ne a wiki legyen az alap mert ha akarom átírom 1 milliárdra

ezért nem épp hiteles

2023. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom linkelni de ott a tradineconomis.com ahol a határokon belüli van ccsak aztán ott vannak a külföldön élők és akik oroszok de nem annak valják magukat
2023. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
29%

21:


Oh értem. Akkor mondj hitelesebb forrást.


Egyébként a Wikipédia szerkesztése azért nem igy megy ahogy te írod, még ha néha egyeseknek sikerül is időlegesen meghekkelni a rendszert.


De hajrá, mutasd meg, ár tudod-e írni a szóban forgó szócikket 1mrd-ra. Lássuk!

2023. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
29%

“külföldön élők és akik oroszok de nem annak valják magukat”


Ilyenek ezek a hálátlan ukránok is, igaz?🤣

2023. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
25%

a wiki akárki számára változtatható erről ennyit.


24 mondtam ilyet?



de te se mond hogy az ukik a kijevi ruszt alapították mivel azok vikingek voltak és egyszerű szláv népek ruszinok lakták az ukik nem is léteztek akkor se az oroszok

2023. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
22%

25:


Csak próbáltam valami értelmes megfejtést adni a szavaidnak, mert a 200 milliós szám legfeljebb az ukranokkal és beloruszokkal együtt jönne ki úgy-ahogy.


A wiki tartalom-módosítása nem ilyen egyszerű. Nekem, aki szerényen anyagilag is támogatom a Wikipédia működését, ezt elhiheted.


A kijevi ruszt az én ismereteim szerint a mai oroszok, ukránok és beloruszok közös ősei lakták, és a varégoknak (vikingeknek) nagy szerepe volt az alapításban. De hogy jön ez ide?

2023. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!