Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy miért fikázza mindenkine...

Amúgy miért fikázza mindenkinek a kormánypárt közelében lévő "művészeket", vagy közéleti figurákat?

Figyelt kérdés
Számomra tökre érthetetlen beállsz egy párt mögé, ami jól tejel neked még ha nem is hiszel bennük például, és ezzel betegre keresed magad, akkor ki az a hülye aki nem tenné ezt meg ugyanennyi reputációért, és pénzért? Persze tudom nagyon sok álszent "gerinces" ember van aki nem csábulna el milliók láttán, de ezt kétlem azért :D Itt most az ilyen Nagy Feró, Győzike, Tóth Gabi stb-re gondolok.

2023. ápr. 20. 00:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#1 Ez teljesen tipikus általánosítás semmi több nekem több ismerősöm is Fidesz szavazó, aki sem nem cigány, se nem proli csak szimplán nem látnak jobb megoldást a pártok között.


#2 Ezt meg tudom érteni, de ha az emberek nagy részének ezek a "művészek" amúgy is a röhej kategóriával egyenlőek, akkor mit forrognak ezen? Mármint oké, hogy bassza a csőrüket, ha kapnak egy díjat, vagy elismerést, de úgy alapból, csak egy "reklámarc" kb, és ennyi.


#3 Az oké, hogy k*rva lesz, de jobb egy lamboba sírni, mint egy biciklin :D


#4 Hát mindannyian eltérünk.


#6 Jóóó ezt aláírom amúgy igen:D


#8 Hofit nem hozhatjuk szóba az ilyen celebekkel, de szerintem sem.


#9 Ez oké, de ha ő ezt így látja jónak, és olyan pénzt mondanak amire relatíve nem tudsz már nemet mondani lehet hogy életedben nem kerested meg még a felét sem, azért elgondolkozol szerintem. Nem tudom miből vetted hogy Fidesz szavazó vagyok a morális dolgokat nézve meg szerintem az emberek nagyrésze már megbukott belőle 1-2-szer életébe minimum, szóval kár firtatni.


#10 Előfordulhat simán én sem mondanám mindegyikre, hogy Isten adta tehetség, de van 1-2 akit simán elhallgatok közülök.

2023. ápr. 20. 09:35
 12/33 anonim ***** válasza:
78%

3-as Jellemző korunkra, hogy a fideszkárosultak lepontozzák József Attilát! :-))))


Egy másik topikban én idéztem Ady Endrét - úgy lepontozták őt is, hogy még füstölt! :-(


Egyszerre röhejesek és tragikusak, a sötét, agyatlan és agymosott csőcselék, a buta középszer tombolása zajlik, általános néphülyítés és az oktatás lerohasztása mellett - ez a Fidesz.


Valami giccses tótgabi-idézettel taroltál volna körükben! De József Attilát idézni egy kondányi fideszesnek? Reménytelen... :-)))

2023. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk ha megnézem a 5/7-es válaszoló megnyilvánulásait, akkor még mindig jobban megértem az ilyen "művészeket" akik a hírnév és pénz reményében dörgölőznek a kormányhoz.


Ellenben 5/7-es válaszolóval, aki tulajdonképpen úgy nyalja a kormány vastagon szaros seggét, hogy semmi "jutalmat" nem kap érte. Hiszen ő maga a társadalom legalja, aki kormánytól, pártpolitikától függetlenül a legalsó szinten helyezkedik el, és soha nem is fog kitörni onnan. Mégis büszkén nyalja a szaros segget.

2023. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy tipikus retkes Fideszes érvelés, hogy kiemelte a mondanivalóból a cigányozást, és erre épít.


De én kérek elnézést, pontosítok: A Fidesz kampányol cigányokkal, prolikkal, kivénhedt nyuggerekkel és mindenkivel akivel el lehet hozni a társadalom alsó rétegének szavazatát.


Attól, hogy felsorolod a Fidesz propaganda sleppjét, mint Kálomista, még a tények nem változnak :D

2023. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem amikor egy ismert és elismert művész beáll egy párt mögé ott vágta haza a karrierjét, mert onnantól kezdve azzal a párttal azonosítják. Annyira naív meg még egy igazán elkattant művész fazon se lehet, hogy elhiggye egy adott pártról, hogy csak a jót képviseli és nem lop, csal, hazudik, főleg nem a fideszről. Tehát ha egy ilyen "művész beáll egy párt mögé akkor vagy azért teszi, mert nagyon jól jár vele, vagay azért mert egy féltehetség és egyébként semmire nem vinné. Pl. Ákos el lett volna a fidesz nélkül is, onnantól kezdve hogy fideszes lett kapta a zsírosabbnál zsírosabb állami megrendeléseket, meg támogatásokat, a számai meg egysre sz@rabbak lettek. Dopeman egy igazi gerinctelen senki volt mindig is, most pedig, hogy megvilágosodott és Orbánt élteti, és elkezdett politikai műsorokban elcsépelt okosságokat osztani amivel így vagy úgy de a fidesz propagandát tolja még lejjebb süllyedt a f@stengerben. Tóthgabi pedig sosem volt tehetséges, csak a nővére miatt kapták fel, énekképessége a 1-val egyenlő, a hangja irritáló, de gátlástalanabb volt mindig is mint a nővére ezért kapták fel korábban, most pedig, hogy már nem megy annyira a szekér, beállt hát a fidesz mögé, így aztán az összes fideszrádióadó nyomja az értékelhetetlen számait ezerrel. De lehetne említani Koltai Lajost is aki a fidesznek köszönheti a legújabb filmjét amit egyébként elhappolt egy másik nem fideszes rendezőtől.
2023. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#13-14 Ez az arrogancia olyan erősen érződik a válaszaidból, hogy szerintem még rosszabb ember lehetsz, mint aki ragaszkodik egy párthoz. Egyébként a "retkes" Fideszes érvelés helytálló volt ezesetben, mert ezt írtad: "Nyilván látszik is, kik a kormány "arcai". Csupa cigány meg proli. Feró, Győzike, Grofó. Nyilván az átlag Fideszest ezzel lehet megfogni." Ergo arra utaltál hogy a Fidesz szavazó egy proli lebutult szar, és esetleg még cigány is, hisz amiatt imponál neki Győzike meg Grófó stb... Szóval magyarán szólva ezzel a saját szádba sz*rtál bele már sorry. Megnyugtatlak, hogy nem csak a társadalom alsó rétege szavaz a Fideszre, és az "éTeLmIsÉgi" az ellenzékre, és megnyugtatlak én sem vagyok elvetemült Fideszes, csak szimplán uncsi ez a fővárosi suttyó felfogás, hogy mi vagyunk az okosok a vidékiék, meg sz*ros parasztok akik behúzzák az X-et egy zsák krumpliért.
2023. ápr. 20. 14:34
 17/33 anonim ***** válasza:
75%

#7

Szép hasonlat, gratulálok!🤭

Dopeman és az általa képviselt stílus, majdnem egy lapon említhető a Rolling Stones-al.🤣

A népszerűségük világszerte is szinte azonos.😂😂

2023. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval magyarán szólva ezzel a saját szádba sz*rtál bele már sorry."


Eszem megáll, a kérdező jön az igazi Fideszes érveléssel, ami arról szól, hogy nincsen érved, csak mondasz valamit ami "jól hangzik" és onnantól veregeted a saját válladat, hogy te aztán most jól megmondtad.


Érvelés nélkül érvelsz te szerencsétlen...


Miért is "szartam" bele a saját számba, már bocsi?


Én tényeket írtam. Soha nem volt titok, hogy a Fidesz szavazótáborát kik alkotják. Olcsón megvehető nyuggerek. Olcsón megvehető cigányok, oclsón megvehető prolik. Pont ezért az ő példaképeikkel kampányolnak.


Attól, hogy kifigurázod a valóságot, az még valóság marad. A valóság pedig egyértelmű, a Fidesz az "olcsón megvásárolható" szavazókra hajt.


És ezzel nem szidom őket, csak tényeket írok. Nyilván hülyéből van több és őket könnyebb átverni. De ettől még hagy ne kelljen már tapsolnom nekik, csak azért mert a többi hülye tapsol.

2023. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az 5/7-es válaszoló is a kérdező profilja, mert gyanúsan mindenki másba belekötött a vérFideszes csak önmagába nem ;)
2023. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
#19 Igen teljesen igazad van létrehoztam még egy profilt, hogy a "vérfideszes" önmagam védjem. Kicsit sem elrugaszkodott a valóságtól, de hát ez a mindenki magából indul ki dologgal azonosítható szerintem. Nem kötöttem bele, mert agyhalott módjára szapulta azt aki nem úgy gondolkodik vele nincs értelme sem vitáznom, se válaszolnom rá, ha érdekel gondolom nem. Az érvelés a saját szádbasz*rására az volt, hogy konkrétan magadnak mondtál ellent, hogy nem rájuk gondoltál, de közben mégis. Nem tudom ezen mit kell magyaráznom, az ha meg téged megnyugtat nyugodtan detektálj vérfideszesnek pont telibeszarom :D De ha érdekel inkább Mi Hazánk felé hajlok már jó ideje, de szerintem a véleményem nem befolyásolja. Tudom-tudom náci vagyok, meg minden ilyesmi nem kell mondanod. Szerintem az alacsony rétegből minden pártra szavaztak, és nem feltétlen a legértelmiségibbek az ellenzékiek sem, és sajnos ide a MH is idetartozik, de ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy nem a hülye parasztok, és a cigányok szavaznak csak a Fideszre, és a 800 diplomás ÉTELMISÉGIEK az ellenzékre, ami szintén egy bohózat. Ennyi igazából járd az utad úgy sem szólhatok bele.
2023. ápr. 20. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!