Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy miért fikázza mindenkine...

Amúgy miért fikázza mindenkinek a kormánypárt közelében lévő "művészeket", vagy közéleti figurákat?

Figyelt kérdés
Számomra tökre érthetetlen beállsz egy párt mögé, ami jól tejel neked még ha nem is hiszel bennük például, és ezzel betegre keresed magad, akkor ki az a hülye aki nem tenné ezt meg ugyanennyi reputációért, és pénzért? Persze tudom nagyon sok álszent "gerinces" ember van aki nem csábulna el milliók láttán, de ezt kétlem azért :D Itt most az ilyen Nagy Feró, Győzike, Tóth Gabi stb-re gondolok.

2023. ápr. 20. 00:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%
#12: József Attila? Azt ugye tudod, hogy egy súlyosan lelkisérült figura volt (mellesleg komcsi)?
2023. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
37%
#17: A kiöregedésről beszélek, ember, nem a zenei teljesítményről. (Szövegértés?) Érdekes, hogy nem az Orbán-szobor fejének rugdosását hozod fel negatív (és undorító) példának Dopeman kapcsán, hanem azt, ahogyan most nyilvánul meg. A 2024-es eset agresszív és botrányos performansz volt, ma pedig higgadtan, TV-stúdiókban szerepel és érvel. ...és neked a mai Dopeman az undorító, nem a 2014-es... (Ez sok mindent elárul a gondolkodásodról.)
2023. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
*2014-es
2023. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
A kérdező tagadja a tényt, hogy van egy másik kamu profilja ami hirtelen vissza is tért azonnal ahogy a kérdező is. Sosem értettem ezt, de hát te tudod.
2023. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
#19: Hát, barátom ezzel a kommenteddel feltetted a koronát a szánalmasan röhejes erőlködéseid csúcsára. Értelmes figurákkal szívesen vitázom, de egy ekkora baromra nem pazarlom az időm. Járd az utad, aztán ha lehet, távolodj minél messzebbre! :)
2023. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
#25 Nyilván én vagyok a szánalmas és nem te aki a saját kérdésrére válaszolgat :D
2023. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#24: Öcsipók, azt hiszem, hívok neked mentőt... :D
2023. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#Járom az utam nincs kamu profilom te agyhalott zombi, hát leírtam feketén fehéren :D ez az accot használom kb 13 éve ezt az egyetlenet. Hát beszarok kajakraXDD
2023. ápr. 21. 00:16
 29/33 anonim ***** válasza:

1: Ákos cigány? Hosszú Katinka cigány? Dzsudzsák Balázs cigány? Kálomista Gábor cigány? Balázs Péter cigány? Reviczky Gábor cigány? Marton Éva cigány? Mándoki László cigány? Varga Miklós Cigány?


Igen.

2023. ápr. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

21


Azt ugye tudod,hogy lehet ugyan,hogy megérintette a kommunizmus szelete de nem járta át.Végül nem lett azzá.


"Talán dünnyögj egy új mesét,

fasiszta kommunizmusét "

--------------------------------------------------------------------------Persze voltak lelki gondjai.De kinek nincsenek?Attól még jó néhány olyan verest írt ami a mai világról is pontos kórképet mutat.

2023. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!