Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szüksèg van a költsèges...

Mi szüksèg van a költsèges pàpalátogatásra 25% infláciò ès hiperdrágulások mellett?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Hogy feladja az utolsó kenetet 😁


(ősrégi vicc de idevág)

2023. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok hívő, de semmi bajt nem látok a pápa látogatásával, a keresztényeknek hívőknek ez nagyon nagy ünnepély, az országnak presztízs és nem kerül milliárdokba a költségvetésnek, mint pl. egy olimpia vagy egy egy F1-es verseny.


Aki szeretné látni, az menjen ki a Kossuth térre vagy az Andrássyra, aki meg nem kíváncsi rá az meg utazzon le vidékre kirándulni és sétálni egy jót. :) Ugyan ezt tudom tanácsolni júliusban a Pride vonulás esetén is... mindenki oda megy ünnepelni és szórakozni, ahova kedve van, nem kell az egyéni én vélemények miatt korlátozni meg megszabni a másiknak, hogy mit csináljon vagy mit ne... Kicsi ország vagyunk, de azért mindenkinek jut hely arra amit szeretne csinálni.. :)

2023. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Hogy a hiveknek kiadja az utasítást .
2023. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Attól nem áll meg az élet, mert háború van, meg háborús infláció.
2023. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, ez egy nagyon érdekes kérdés!


Meggyőződésem, hogy a kormány ezzel erkölcsi legitimációt akar vásárolni magának!

Korábban már járt itt Ferenc pápa és akkor látványosan elkerülte a kormány tagjait.

Nyugaton kb. senki nem áll szóba a kormánnyal. Mikor járt Magyarországon utoljára EU-s kormányfő?????

Ezért fontos nekik annak felmutatása, hogy Ferenc pápa idejön és találkozik a magyar potentátokkal.

2023. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem infláció függő a dolog.
2023. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolják ettől az érintettek, hogy: A, a háború véget fog érni; B, a pápa ittléte segíti az országot abban, hogy ne szaladjunk tovább a szakadék felé; C, mindenki vasárnaponként a kocsma-, vagy a plázák helyett végre megtérve a templomokba tér be.
2023. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tud mit kezdeni magával a szerencsétlen, - hülyeségre mindig, mindenhol elő fog kerülni a pénz.
2023. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem vagy keresztény, akkor kérlek tartsd tiszteletben a keresztényeknek fontos rendezvényeket és ne kérdőjelezd meg a jelentőségüket.


Például a Pride nem nekem szól, de mégse kérdőjelezem meg a jelentőségét és a normális keresztény társaimmal együtt nem kritizálom a rendezvényükre költött pénz mennyiségét.


Élni és élni hagyni.

2023. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy csomó (szerintem fölösleges) rendezvény kerül még többe... A pápa amúgy az Egyházon belül fog megszállni, úgy tudom az apostoli nunciatúrán és az ellátása is ott lesz. Olasz géppel utazik (ellenben sok politikusunk magáncéllal is állami/katonai géppel röpköd).

Gyakorlatilag a biztonsági részét fizeti az állam, meg mondjuk a Budapesten belüli szállítását... Mielőtt felhoznád a szentmise résztvevőinek ingyen utazását, nos azt meg senki nem kérte. A legtöbb egyházmegye maga szervezett zarándokbuszt a híveknek. Csak az állam most "túlbuzog", hogy valamit fel tudjon mutatni.

2023. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!