Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire elképzelhetetlen ez...

Mennyire elképzelhetetlen ez a dolog manapság az átlag ellenzéki számára?

Figyelt kérdés
Ti még el tudjátok képzelni, hogy a Fidesz elveszít egy választást? Azt, hogy leváltják a kormányt, belebuknak valamibe stb. A lényeg, hogy el tudjátok azt képzelni, hogy a miniszterelnök neve nem Orbán Viktor és a kormánypárt neve nem Fidesz, és nincs 2/3?

2023. ápr. 21. 20:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne, amint Orbán Viktor távozik az élők sorából azonnal átalakul a Fidesz, megkezdődnek a belharcok a hatalomért.
2023. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, mennyire vagyok átlagos. Én már nem nagyon tudom elképzelni, hogy a közelebbi jövőben kikerüljön a Fidesz a hatalomból. Nagyon keményen beágyazták magukat, és ez a folyamat jelenleg is tart. A magyar pedig - úgy tűnik - rettentő türelmes fajta, hagyja, hogy bármit megtegyenek vele.
2023. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt nehéz felfognom hogy ekkora nyomor mellett ennyire népszerű amit csinál.de ezek szerint a kamionosként kapott fizetésemmel én vagyok nyomi hogy nem tudok normális összeget félretenni míg a nagy többség milliókat keres és csak divatból hőbörög néha.
2023. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

A képzelet határtalan. A valóságban azonban Magyarországon egy kiépült illiberális rezsim van, amelyben nincsen esély a szó hagyományos értelmében demokratikus kormányváltásra.


Az illiberális rezsimek kialakulása óta még egyetlenegyszer sem fordult elő demokratikus kormányváltás, választások útján, egyikben sem! Magyarországon sem tud már, ezzel szembe kell néznie mindenkinek.

2023. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%

Persze, minden választási kampányban ezt hiszik...

[link]

...aztán a vereség után pár nappal meg azon rinyálnak, hogy a Fidesz leválthatatlan... :)

[link]

2023. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Két ember van, aki garantálja a Fidesz hatalmon maradását: orbán viktor és gyurcsány ferenc. Amíg ők élnek, Fidesz-kormány lesz.
2023. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
#6 Sajnos ez így igaz. Egyik tölti be az atyaisten míg a másik a patásördög szerepét a Fideszeseknek.
2023. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 D-Mano ***** válasza:
31%
Számomra, ellenzékiként, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy 2026-tól kezdve Toroczkai Lászlónak fogják hívni Magyarország miniszterelnökét.
2023. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
#7 Én inkább úgy fogalmaznék, hogy értelmes ember nem szavaz olyan pártra, amelyikben gyurcsány benne van, vagy amelyik gyurcsánnyal szövetkezik.
2023. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
6) lárifári.nem kell rájuk szavazni és kész.2 bohóc csak.
2023. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!