Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben kire szavaztál?

2022-ben kire szavaztál?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-KDNP.
Mi Hazánk.
DK-JOBBIK-MOMENTUM-MSZP-LMP-PÁRBESZÉD.
MKKP.
Nem szavaztam, de problémásnak találom a jelenlegi kormányt.
Nem szavaztam, de nincs is bajom a jelenlegi kormánnyal.
Nem szavaztam, de problémásnak találom a kormányt és az ellenzéket is.
65 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%

Az ellenézki összefogásra. De soha többet nem fogok rájuk szavazni. 1x meg tudtak vezetni, többször nem.


Az Európai parlamenti választáson már a Fideszre fogok szavazni. Egye meg Brüsszel amit főzött.

2023. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, nem emlékszem, régen volt.
2023. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
A Fideszre szavaztam és nem bánom, az ellenzéki összefogás eleve életképtelen volt.
2023. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
#1 Persze, közben meg minden másik kérdés alatt kifejted a véleményed, ami a Mi Hazánk és a Fidesz narratívájával egyezik...
2023. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Senkire nem szavaztam és soha nem is fogok. Teljesen mindegy, hogy jobb vagy bal oldali politikus van, mindegyik egy mocskos korrupt szemét szarházi, aki csak saját magával foglalkozik. Ha rajtam múlva egy politikus se létezne ma.
2023. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
#5 Te tényleg elhiszed, hogy minden politikus egytől egyig korrupt és mindegyik csak a maga érdekét nézi?
2023. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

#5 Ezenkívül azt is komolyan gondolod, hogy teljesen mindegy milyen kormánya van egy országnak és ezáltal hogy milyen törvényeket hoznak?


Például szerinted teljesen mindegy ezek szerint hogy most a Fidesz kormányzása alatt élsz 2023-ban, az MSZP-é alatt a 2000-es években, Kádár alatt a 20. sz. második felében, vagy a Horthy korszakban?

2023. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

"#5 Te tényleg elhiszed, hogy minden politikus egytől egyig korrupt és mindegyik csak a maga érdekét nézi?"


Ő lehet nem, de én igen :D

2023. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
#8 Oké, de szerinted nincsenek arányok? Vagy nem létezhetnek olyan intézméynes rendszerek amiknek kialakításával a korrupció visszaszorítható lenne? Mert akkor ezeknek ak ialakítása is lehetne egy cél.
2023. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Arányok nyilván vannak. A jó intézményrendszer kialakítása... utópia


Valamikor '14-ben Csókási indított egy mozgalmat és indulni akart a választáson. Normális gazdasági programja volt, normális sávos adózással, átvette volna az osztrák munkajogi dolgokból pl a Arbeitskamer nevű képviseleti intézmény rendszerét. Szerinted össze tudta szedni a kopogtatócédulákat? :D

2023. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!