Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk miért nem foglalko...

A Mi Hazánk miért nem foglalkozik a zsidókérdéssel mint régen a Jobbik?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 10:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%

Tehát az összefogásbeli nácikkal azért nincs baj, mert a Mi Hazánkban is vannak. :D Ez ám az érvelés. Nem úgy volt, hogy ti egy európai értékrendű szeretetkoalíció vagytok? :D Akkor ki nem vállal fel mit? :D

Egyébként a hazugságoddal ellentétben nem díjazom az antiszemitizmust. Pont ez a szánalmas, hogy ugyanúgy azt próbáljátok rásütni a Mi hazánkra, amit ti követtetek el, mint ahogy a Fidesznek a médiája is működik. Arra panaszkodtok, hogy hazudnak rólatok, de ha lehetőségetek van, ti is ezt teszitek másokkal. Nektek nem a hazugsággal, a lopással, vagy a gyűlölettel van bajotok, csakis azzal, ha ezeket más csinálja.

2023. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11%
Az Összefogàsbeli nàcikkal az jò, hogy kordaban vannak tartva, szemben a Mi Hazankos nacikkal
2023. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%

12

Ja ja, a Ti náciaitok azok végül is jó nácik.

Ha nem állnak be közétek, akkor azok rossz nácik.

Köszönjük.

Ennyit arról hogy a másik oldal ennyivel különb.

Igaza van a 11 esnek. Csak az zavar titeket ha más csinálja!

2023. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

#11: Utálom a nácikat, de én az összefogásra szavaztam tavaly!

Nagyon gázosak a nácik, de a Fidesz rémuralma talán rosszabb!

Meg amiket mi most náciknak nevezünk, az kb 1 fxxkalap. Nevezetesen Zs Kárpát Karlengetős Danika! Ő meg egy sima bolond, mint náci. Persze rühellem őt, de a Fidesz rémuralma ennél sokkal rosszabb!


Ennyi.

Nem támogatjuk a nácikat! És utáljuk is őket!

De azért tavaly ki kellett próbálni összefogva, hogy hogy lehet ezt a korrupt mocsok bandát elüldözni! De sajnos nem jött be! Szóval leginkább sehogy! Ennyi. Nem kell ezt túlgondolni!

2023. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

#13: Nincsenek jó vagy rossz nácik! A nácik azok nácik! És rosszak!

Csak adott esetben mérlegelni kell, hogy a Fideszt, Magyarország legkorruptabb "kormányát" hogyan lehet leváltani. És ez áldozatokkal jár!


A Jobbikban jelenleg hány náci lehet? Kb Karlengetős Danika. Marci meg nem náci! Egy náci nem megy széderezni zsidók közé, hanem leköpi őket, vagy megveri, vagy megöli! Marci ettől fényévekre áll! Marci változott!


Most egy elmeháborodott Karlengetős Danit ne hasonlítsunk már össze egy Mi Hazánkkal vagy egy Fidesszel, akik kvázi nácigyűjtők. Tele van szélsőséges figurával.


Ez olyan, mintha egy totál fekete banánt összehasonlítanál egy olyan gyönyörű sárga banánnal, amin van kb fél centi barna rész. Azért te is érzed, hogy nem azonos a két kategória.


Szóval nincsen mi nácijaink meg ti nácijaitok! A nácikat tehát a Mi Hazánkban meg a Fideszben kell keresni, ott bőven megtalálhatod őket.

2023. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
29%

15


"Csak adott esetben mérlegelni kell, hogy a Fideszt, Magyarország legkorruptabb "kormányát" hogyan lehet leváltani. És ez áldozatokkal jár!"



Ez de szánalmas.

Nehogy egyszer az életbe magatokba nézzetek .Dehogy,

Gyártsatok mindenféle elméletet hogy miért fér bele hogy "nácikat" támogattok! :D


A Mi Hazánkos "nácik" mennyivel jobban náculnak mint Z Kárpát Danika karlinditése,vagy Gyöngyösi Márton,(neked csak Marci) írjuk össze a zsidó képviselőket felszólalásával?

Mitől rosszabb a Mi Hazánkos állítólagos "náci" ?

Pontosan mennyivel súlyosabb egy sok éves Mi Hazánkos karlendités,egy összefogásban lévő tagénál ?:D


"A Jobbikban jelenleg hány náci lehet? Kb Karlengetős Danika. Marci meg nem náci! Egy náci nem megy széderezni zsidók közé, hanem leköpi őket, vagy megveri, vagy megöli! Marci ettől fényévekre áll! Marci változott!"


Miért változott?

Mert most már nem meri mondani? :D


Azt tudjuk hogy Z Kárpát maradt, és Gyöngyösinek az oké.

Az tudjuk hogy Jakab volt sofőrje auswitzban a győzelem, jelével pózolt.

Azt is tudjuk hogy Gyöngyösire az írjuk össze zsidó képviselköket,meglehetősen ráégett.

Meg azt is hogy a zsidóság nem díjazta ezt egyértelműen, lásd a mazsihisz egyik főrabbiját, Róna Tamást pl.


Azt is láttuk hogy pár éve hogy sorakozott fel az összellenzék a zsidózó Bíró László mosott az akkori időközin.


"Szóval nincsen mi nácijaink meg ti nácijaitok! A nácikat tehát a Mi Hazánkban meg a Fideszben kell keresni, ott bőven megtalálhatod őket."


Szerintem nálatok találtam legalább annyit.

És tudod annyi különbség mindéképpen van, hogy Ti voltatok akik üvöltve náciztátok jórészt azokat, kikel most egy platformon vagytok, amúgy feleslegesen ,hisz nem ért semmit, mert továbbra sem nyertetek.

Ezzel már rég nincs semmi erkölcsi magasságotok senkihez képeset.

Csak azt láttuk hogy nincsenek elveitek, saját magatokat köpitek szemen.


Semmivel sem vagytok jobbak.

2023. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%

16:


Annál nincs rosszabb semmi sem, hogy a Fidesz korlátok nélkül lop, csal, hazudik, lezülleszti az oktatást, az állami egészségügyet, az ellenzéket állítja be ördögnek, saját magát meg Istennek! És még sorolhatnám! Ehhez képest, hogy van egy idióta barom gyökér ZS Kárpát Dani, akinek elgurul a gyógyszere, és egy évekkel ezelőtti sajtótájékoztatón viccből lenyom egy náci karlengetést, azt HUSZADRANGÚ dolog! Nem védem őt, mert gyűlölöm ezt a magatartást, de amikor a kis rossz, meg a nagyon nagy rossz között kell dönteni, akkor bocs, de én nem a nagyon nagyon rosszat fogom választani! Gondolom te azt választanád!


És hidd el, én magamba nézek! De nem fogom idióták miatt tartani a hátam! Ez Dani gázos viselkedése és NEM az enyém! Nekem semmi közöm hozzá!


"Pontosan mennyivel súlyosabb egy sok éves Mi Hazánkos karlendités,egy összefogásban lévő tagénál ?:D" ---> Mennyivel súlyosabb? Annyival súlyosabb, hogy ők halál komolyan gondolják ezt, ez a hitvallásuk a Hitler meg a Szálasi imádat, "nálunk" ilyen nincs! Ha itt lenne, már rég elment volna a Mi Hazánkhoz meg a Fideszhez! "Minket" a nácik gyűlölnek! Így nem fognak közösséget vállalni velünk! De persze itt az igazi nácikra gondolok, nem ilyen bolond Dani félékre!


"Miért változott?

Mert most már nem meri mondani? :D"


Tájékozódj haverkám! Nyitott a zsidóság felé, elment széderezni, számtalanszor bocsánatot kért, felvett egy kipát, megváltozott a véleménye 180 fokot! Ha elhiszed elhiszed, ha nem, az végképp nem izgat!


"Az tudjuk hogy Jakab volt sofőrje auswitzban a győzelem, jelével pózolt." --> Oszt' hol érdekel engem Jákob sofőrje? Ki ő nekem? Kutyám? Macskám? Pont leszarom!


"Azt tudjuk hogy Z Kárpát maradt, és Gyöngyösinek az oké." ---> Ha rajta múlna Danit már úgy kivágtam volna mint macskát kakilni! Marcinak is javasoltam, hogy lépjen ki a pártból, de annyira nem zavar az sem, ha marad. Ha megváltozott, hát megváltozott. Én is egy rohadt antiszemita voltam, és már nem vagyok. Ez van haverkám. Ilyen az élet! Mi változunk jó irányba, ti meg 2023-ban is még a nácikat véditek!


"Azt is láttuk hogy pár éve hogy sorakozott fel az összellenzék a zsidózó Bíró László mosott az akkori időközin." ---> Nem ismerem annyira Bíró Lászlót, de ha rajtam múlva, kihajítanám őt is a francba!



"Szerintem nálatok találtam legalább annyit." --> Ja, nálatok a náci arány kb 50%-os, nálunk meg jó ha 1% :D Nagyon ügyes vagy hallod!



"Csak azt láttuk hogy nincsenek elveitek, saját magatokat köpitek szemen.

Semmivel sem vagytok jobbak." --> Aha oké jól van, vedd be a Xanaxodat, aztán örömködjél Toroczkai valamelyik cigányozós, zsidózós videójára.

2023. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

"De nem fogom idióták miatt tartani a hátam! Ez Dani gázos viselkedése és NEM az enyém! Nekem semmi közöm hozzá!"

Amikor a Szájer-ügy volt, a teljes kereszténységet kollektívan azzal vádoltátok, hogy ilyenek. Ha valamelyik kormánytag csinál gázos dolgot, azonnal rávetítitek mindenkire, de ha ugyanez a ti oldalatokon történik, akkor hirtelen semmi közötök hozzá. :D Szerencsétek, hogy a képmutatás nem fáj.

2023. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%

17


"Annál nincs rosszabb semmi sem, hogy a Fidesz korlátok nélkül lop, csal, hazudik, lezülleszti az oktatást, az állami egészségügyet, az ellenzéket állítja be ördögnek, saját magát meg Istennek! És még sorolhatnám! Ehhez képest, hogy van egy idióta barom gyökér ZS Kárpát Dani, akinek elgurul a gyógyszere, és egy évekkel ezelőtti sajtótájékoztatón viccből lenyom egy náci karlengetést, azt HUSZADRANGÚ dolog! Nem védem őt, mert gyűlölöm ezt a magatartást, de amikor a kis rossz, meg a nagyon nagy rossz között kell dönteni, akkor bocs, de én nem a nagyon nagyon rosszat fogom választani! Gondolom te azt választanád!"


Dehogy nincs rosszabb.

Egy teljesen elvtelen,inkompetens,csak a hatlomért küzdő ,nyugat minden beteg baromságát éljenző összefogásnak nevezett valami.


"És hidd el, én magamba nézek! De nem fogom idióták miatt tartani a hátam! Ez Dani gázos viselkedése és NEM az enyém! Nekem semmi közöm hozzá!"


Nézel a sz@rt.

Ez a 4 évenként újra ,és és újra megalkuvó hozzáállás tartja az összes mocskot hatalmon.

Mindig elhiszitek hogy csak most az egyszer kell ezekkel pl a jobbikkal közösködni, aztán már el is nézitek neki kik ők.

Megváltozott mi?

Véletlenül sem sunyi, köpönyegforgató módon kezdett el viselkedni, hogy Ti elfogadjátok, és ne legyen gáz szavazni rájuk? :D


"Mennyivel súlyosabb? Annyival súlyosabb, hogy ők halál komolyan gondolják ezt, ez a hitvallásuk a Hitler meg a Szálasi imádat, "nálunk" ilyen nincs! Ha itt lenne, már rég elment volna a Mi Hazánkhoz meg a Fideszhez! "Minket" a nácik gyűlölnek! Így nem fognak közösséget vállalni velünk! De persze itt az igazi nácikra gondolok, nem ilyen bolond Dani félékre!"


Semmiféle Szálasi,Hitler imádat nincs.de akkor biztos bizonyítod is!

Kevered Horthyval ,és ez el is mond mindent rólad...

Elképesztő hogy folyamatosan hazudtok ha a másik oldalról van szó, és hazugságban is éltek, lásd a "megváltozott " Gyöngyösi..


"Tájékozódj haverkám! Nyitott a zsidóság felé, elment széderezni, számtalanszor bocsánatot kért, felvett egy kipát, megváltozott a véleménye 180 fokot! Ha elhiszed elhiszed, ha nem, az végképp nem izgat!"


Te meg probálj gondolkodni "haverkám"

Pont azért lett kedves,toleráns,zsidó kompatibilis,az a Gyöngyösi "Marci" aki listászni akarta öket, és akinek Toroczkai megfelelt ,hogy ti elhiggyétek ezt.


"Oszt' hol érdekel engem Jákob sofőrje? Ki ő nekem? Kutyám? Macskám? Pont leszarom!"

Na látod ,pont ez a legnagyobb baj veletek.

Nem gondolod komolyan hogy megváltozott egy csapásra egy komplett párt,kivéve akik kiléptek belőle...

Az hogy Jakab kivel közösködött tovább, vagy hogy még a jobbikban van z kárpát, pontosan azt mutatja hogy milyenek is valójában belül..


"Ha rajta múlna Danit már úgy kivágtam volna mint macskát kakilni! Marcinak is javasoltam, hogy lépjen ki a pártból, de annyira nem zavar az sem, ha marad. Ha megváltozott, hát megváltozott. Én is egy rohadt antiszemita voltam, és már nem vagyok. Ez van haverkám. Ilyen az élet! Mi változunk jó irányba, ti meg 2023-ban is még a nácikat véditek!"


Nem változtál Te semmit jó irányba .

Ugyan úgy gyűlölködsz tovább, hazudsz csak mások felé újabban.

Pont azok felé akik maradtak azok akik voltak...

Nem védjük a "nácikat"

Attól alapból nem lesz náci valaki hogy kimondja hogy baromi nagy gond a cigányság hozzáállása ma Magyarországon.

Vagy hogy köszönjük, de nem kérünk a nyugat a minden őrületéből.

Ti viszont kebletekre ölelitek azokat akik ugyan ezek elvek mentén politizáltak pár éve, mint azok aki viszont szerinettek most "nácik"és eljátszátok hogy elhiszitek hogy megváltoztak, ők meg eljátsszak hogy megváltoztak. :D

Csak segítésnek leváltani a Fideszt, mindegy milyen áron, de eközben totál hiteltelenné váltatok, és nem is érte meg...


"Nem ismerem annyira Bíró Lászlót, de ha rajtam múlva, kihajítanám őt is a francba!"


De mivel nem rajtad múlik, így el lett nézve neki..

Mindegy mit gondol, vagy mond a csávó, szavazzunk rá mert nem fidesz.

Ez totálisan rossz irány. A szavazok nem is díjaztak..


"Ja, nálatok a náci arány kb 50%-os, nálunk meg jó ha 1% :D Nagyon ügyes vagy hallod!"


Ez ilyen bemondásra megy?

Vagy az is "náci" ,aki mer bármilyen kritikát megfogalmazni, valamilyen "szerinettek" Pc témában ?

Mert akkor értem.:)


"Aha oké jól van, vedd be a Xanaxodat, aztán örömködjél Toroczkai valamelyik cigányozós, zsidózós videójára."


Van zsidózós videója?

Az nem a "Marcinak" van? :D


Mi a cigányozás ?

Az hogy nem hallgatja el hogy mi történik az országban?

Inkább mondja el a cigányságról a véleményét,(ami tök véletlenül még nagyon sok magyar tapasztalata is) emelje be a közbeszédbe, adjon javaslatokat, mint hallgassa el magát a problémát ,mint ahogy nálatok teszik!

Nálatok úgy nem "náci" valaki, ha beáll a sorba, és a pl a cigánysággal kapcsolatban vagy kussol, vagy hazudik...

2023. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
35%

#18

Mindig ezt teszik.

Amikor valami pedofil papról kiderül hogy mekkora mocsok, akkor minden pap pfej.Pedofil az összes...

Bezzeg ha a tanárok közül derül ki hasonló, nem ítélik el álltalánosan őket.

Pedig a nagy számok törvénye alapján, valószínűleg sokkal több tanár létesít kapcsolatot kiskorúval világszerte.

Lévén sokszorosan több tanár van mint pap...

De mivel a tanárok inkább ellenzékiek ,meg nem is ellenük sulykol a globális balos média, igy az nem akkora probléma...

2023. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!