Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jövőben egy tanár kritizá...

Ha a jövőben egy tanár kritizálja az oktatási rendszert tanórán, milyen büntetést kap?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Kritizálás helyett talán tanítson. Ki akadályozza meg benne? Gondolom, kirúghatják.
2023. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Én kötelező országelhagyásra gondolnék és egyből mehetne mondjuk Dániába, ahol aztán tényleg megtapasztalhatná, hogy milyen is a libsi diktatúra...


olyan 6-7000 Eurós fizetésért.

2023. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ki kell rúgni azonnal.A fene a fajtáját.
2023. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Ugyan milyen jogon tenné?

Az órán tanítani kell a pedagógusnak, nem politizálni!!

2023. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Semmit. Szólásszabadságnak kellene lennie. Bár tudom a Fideszhívek mindennél jobban vágynának egy totalitarian despota rendszerre, ahol minket libsiket brcágnának egy 3x3 m2 cellába
2023. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs jelentősége. Most is mond véleményt, most sem érdekel senkit. Ha később elmondja, kirúgják? Akkor tényleg nem marad senki az iskolában, remélhetőleg az iskolaigazgató sem ostoba.
2023. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fideszből kinézem hozz létre egy olyan testületet ami tanárok kirúgásával foglalkozik.
2023. ápr. 25. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem kell ilyet létrehozni, a tanárok maguktól is kilépnek, ilyen bánásmóddal. 2 év alatt 2000 tanár lépett le és nem látszik, hogy ez a trend változna. Orbánnak csak hátra kell dőlnie és élveznie a munkája gyümölcsét.
2023. ápr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es, csak az a baj, hogy ez a törvény nem a tanórákra korlátozódna, hanem minden másra is. Nekem se kellett szidnom az oktatást, a diákok mondták maguktól.
2023. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!