Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az vajon véletlen lehet, hogy...

Az vajon véletlen lehet, hogy reggel amikor megnyitom a híreket okoska telefonomon, az első cikk mindig világháborúval való fenyegetés?

Figyelt kérdés
Talán véletlen, hogy ezek a médiumok mind a 'sötét oldalon állnak' (persze csak az én megítélésem szerint... Mert elfogult vagyok)
2023. ápr. 26. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
igen
2023. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván vagy véletlen vagy annak következménye, hogy előtte TE ilyen témával foglalkoztál. Az algoritmusok már figyelik a tevékenységünket és ahhoz igazítják a nekünk felkínált tartalmakat. Nekem a közoktatással kapcsolatos témák jönnek fel rendszeresen, mert azzal foglalkoztam mostanában sokat.

De ma nálam is egy ilyen cikk volt az első, vagyis nem neked hanem mindenkinek ez a cikk volt felkínálva elsőnek.

2023. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Köszi!

Hát nem tudom én általában azokat szoktam olvasni amik megjelennek sorban... Persze nyilván vannak amiket kihagyok de az ilyen közérdekű dolgokat szoktam olvasni mindegyiket a milyen politikai akár magyarra akár külföldi politikával kapcsolatos...

Én azt gondolom hogy ez is a hidegháború része... Pláne a szokásos fideszes riogatás...

De no para azért vannak a viktorék hogy majd megvédenek bennünket (vagyis hát engemet biztosan nem mert szerintem még azt is tudják hogy reggel milyen színűt kakiltam

2023. ápr. 26. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
3-as kommentben jól leírtad a lényeget. A média 90 %-ban a Fidesz kezében van, szóval nem igazán lehet elhinni, amit írnak. Nyilván Orbán atyánk vigyáz ránk, szóval majd ő megoldja, hogy ne legyen háború. Legalábbis nálunk, az árak meg nyilván azért szállnak el, erről ő nem is tehet.
2023. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Honnan vetted ezt a "média 90 %-ban a Fidesz kezében van" szöveget? Gondolom a hvg, rtl, 444, telex, index, 24.hu, propeller, blikk, alfahír, nyugatifény, átlátszó és a többi ellenzéki médiából. Amik ugye nincsenek, hiszen minden a fidesz kezén van.

Várj csak! Még sem. Hiszen pont az bizonyítja mekkora baromság ez a szöveg, hogy sorra mindezek állandóan megírják.

2023. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!