Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarjányi Pétert mennyire...

Tarjányi Pétert mennyire lehet komolyan venni, mennyire jó biztonságpolitikai szakértő?

Figyelt kérdés
Nyilván baloldali, így a másik oldal azt mondja, hogy komolytalan, főleg például Nógrádi Györgyhöz képest, aki komolyabbnak, felkészültebbnek tűnik, csak hát ő pedig jobboldali. Nekem az ő stílusa nagyon nem jön be, nem azért, mert jobboldali, hanem mert tipikusan annak az embernek tűnik, aki határozottan állít valamit, és szerinte az úgy is van, pont. Tarjányi személyisége lágyabb, közelebb áll hozzám, viszont nem biztos, hogy felkészületlenebb, butább, mint Nógrádi.

2023. ápr. 27. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Egyik legkomolyabb Rácz Andrással együtt.
2023. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy exrendőr, nincs egy súlycsoportban a valódi szakértőkkel, akik katonák vagy diplomáciai szakértők.
2023. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Egy igazi szakértő van csupán. Lomnici dzsunior. Ő mindenhez is szakért. Bármit kérnek tőle az m1en ő megszakérti.
2023. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én ellenzéki vagyok, de őt szeretem. Nem áll senki oldalára hanem lehetőségeket vizsgál minden szemszögből.


Az a szarházi nógrádi például egy jós propagandista hozzá képest.

2023. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

"Nyilván baloldali,"


Ekkora marhaságot is régen olvastam :D Tarjányinak saját cége van ami piaci alapon fentmarad és megél belőle. Nem egy m1 es pártcsinovnyik aki bemegy a hírtévébe és előadja kormánypénzen amit a propaganda minisztériumban a szájába adnak. Amit mond az 80+% ig úgy is lesz. Bőven az egyik legkomolyabb, legkorektebb biztonságpolitikai szakértő.


Az más kérdés hogy nem egyezik a fidesz propagandával, ettől nem Tarjányi baloldali csak nem kéne ennyit hazudnia a fidesznek.

2023. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Felmondja az amerikai propagandát a háború kapcsán, így a ballibek szeretik.
2023. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Én láttam amikor egyszerre hívták meg őket, és Nógrádi nem tudta hozni a szokásos terminólogiát "Egy...Kettő...zárójel."

És hiába vetette be az új meggyőző érvekését: "Én csak egy egyszerű ember vagyok, nem politikus, tehát mondhatok ilyet"


Tarjáni minden Nógrádi érvelést intelligensen , úgy lekezelte, hogy Nógrádi átment kisfiúba, rendesen megszeppent. Nógrádi nagyon egysíkú, ezért is foglalkoztatja a kormányhoz közel álló média. Tarjáni meg igaz, hogy baloldali, mégsem teljesen elfogult az oroszokkal szemben. Sokat lehet tanulni tőle.

2023. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Mint a többi propagandista megmondóember, csak annyira.
2023. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Én abszolút komolyan tudom venni Tarjányit. Egyrészt jóformán egyetlen az általam ismert szakértők közül, aki önreflexióra is képes. Igen, vállaltan baloldali, de nem elfogult. Gyakran kritizálja az ellenzéket is, ugyanakkor a kormány felé is élt már elismeréssel, amikor véletlenül egész vállalható törvényt raktak össze. Az prognózisai igen magas arányban bizonyulnak helyesnek, de ha téved, azt is felvállalja. Ismerünk olyat, aki nem.


Exzsaru, van tereptapasztalata. A Zrínyi Miklós Nemzetvédelni egyetemen végzett és tanított is. Így számomra hitelesebb, mint azok, akik csak a katedrán magyaráznak.

2023. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,csak nekem tűnik-e úgy,hogy a járvány óta gombamód szaporodnak minden vonalon a'szagértők'...én konkrétan rosszul vagyok mindegyiktől,bár van 1-2,aki kevésbé ellenszenves,de ugye ez a valós történéseket nem befolyásolja....
2023. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!