Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj ennyire a libsiknek,...

Miért fáj ennyire a libsiknek, hogy Budaházy György elnöki kegyelmet kapott?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

A független magyar bíróság jogerősen elítélte 6 évre.

Miért is kéne örülni, hogy a nyomozati és bírósági munkát semmibe veszi a köztársasági elnök?

Magyarázd már el, hogy miért nemzeti érdek ez az elnöki kegyelem.

2023. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%

Budaházy jóformán a semmiért volt már börtönben sok évet. Csak azért kapott összesen annyit mint egy gyilkos mert rá lehetett sütni, hogy terrorista.


Nade majd kíváncsi leszek hogy az antifasiszta rohadék mocsok állatok mennyit fognak kapni, és még azért a kevésért is mekkora sápítozás lesz liberáliséknál...

2023. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

2 Az ilyenek mint te azt gondolják, hogy a jog egy kapcarongy, amit bármikor fel lehet hazsnálni a neki nem tetszők ellen.

Ez maga a tömény nácizmus.

Gratulálok a fajtádhoz, az emberiség szégyene vagytok.

2023. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

4

A jog a bűnözők védemére van csak!

2023. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Az egyetlen áldozatuk egy jobboldali politikus/médiás volt, én nem a libsiket félteném a helyedben ;)
2023. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Amilyen ostoba megszállott ez az ember, megint el fog követni valamit, és le fogja ülni ezt is meg azt is amit azért kap. 2 éven belül ülni fog, lefogadom.
2023. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ő már egy megtört, beszaratott ember. Nem hiszem, hogy sokat fog pattogni. Persze a rajongókkal el kell hitetni, hogy visszatért a nagyember, de szerintem csak árnyéka lehet önmagának. Hálistennek.
2023. ápr. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként kik a rajongói és mit tapsolnak annyira benne? Mik a fő Budaházy elvek?
2023. ápr. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
Ezt a palit sorozatban kéne gyártani, rend lenne, ahogy kell!
2023. ápr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

És, amikor a jobboldal nemérti, hogy miért mondjuk, hogy nincs jogállam ma és miért nincs demokrácia. Ezért. Ez szintiszta politikai döntés, a birósági döntés figyelembenem vétele.

A biróság jogerősen elitélte, a politika meg felmentette. Banánköztársaság vagyok balkánibb a balkáninál.

2023. ápr. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!