Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány azért adott kegyelme...

A kormány azért adott kegyelmet Budaházynak, hogy elismerje hazafiasságát?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet,hogy nem volt etikus, amit Budaházyék csináltak.De, az biztos,hogy hazafias ember, ez pedig becsülendő.És igen, kegyelmet érdemel.


Nincs annál hazafiasabb,mint hazaellenes,"szabadelvű" politikusoknak menni, az a baj,hogy csak ijesztegette őket.A belső ellenségek ők, a labancok mostani megfelelői.

Rákóczy szabadságharc?Ott is ilyen emberek voltak többségben, akik harcoltak a labancok ellen.A labanc meg nem osztrák volt,hanem osztrák párti magyar.Azaz, áruló.


Nem csak kegyelmet érdemel Budaházy,hanem kitüntetést is.


2023. ápr. 28. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A kormány(?)
2023. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert Budaházyék homokosoknak fenntartott helyekre dobtak molotovot. Ez pedig nem bűncselekmény a kormány számára.
2023. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

„Rákóczy” :D [link]

Te nagyon művelt, nagyon okos turbómagyar gyökér...

2023. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért, hogy a fideszhesz tudja csábitani a szimpatizánsokat
2023. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Novák Katalin adott kegyelmet neki. A kormány nem adhat, csak az államfő.
2023. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hypno ***** válasza:
61%
Szóval pl. ha a Mi Hazánk irodáira molotov koktélt dobnak és páran jól megverik mondjuk Toroczkait, vagy Novák Elődöt úgy hogy kórházba kerüljenek, akkor az nem terrorizmus, hanem hazafiasság?
2023. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok Budaházy-párti, de ha egy gyilkos szervezetet szabadon engednek max 10 éven belül, akkor nekik miért kéne ülniük két évtizedet a már leült 15-16 év felett, amikor nem öltek meg senkit? A magam részéről nem tartom őket ártatlannak, de jóval többet ültek - anélkül, hogy merültek volna valakit -, mint Cosma gyilkosai, akik 10 éven belül szabadultak. És én, mint mondtam, nem veszem be azt q populista mesét, hogy teljesen ártatlanok - végül is Csintalant keményen megverték, legalább is ebben nem kételkedem -, de ha egy gyilkos szabadulhat jó magavíselet esetén 10 éven belül, nem értem, hogy ők miért nem.
2023. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Leginkább reklámértéke volt ennek az egésznek " mert jön a pápa... ".
2023. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Bárcsak Budiházi és bandája is kegyelmet adott volna az áldozataiknak!


Szép dolog ez az elnöki kegyelem - de biztos, hogy erőszakos, terrorizmusra hajlamos, sötét lelkű, gátlástalan gyökereknek kell megadni?


Nem lett volna más, embertársaival kevésbé erőszakos bűnös az országban, akit esetleg kegyelemben részesíthetett volna a pápalátogatás kapcsán?


Mint annak idején a kislányt, aki megölte az apját, miután az évtizedeken át erőszakolta, verte, gyalázta!


Szerintem ilyeneknek jár a kegyelem, nem molotov-koktélos erőszakos állatoknak!

2023. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem próbálják a kicsit szélsőségesebb szavazókat ezzel maguk mellé állítani.
2023. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!