Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vágó István tekinthető-e a...

Vágó István tekinthető-e a politika áldozatának?

Figyelt kérdés
Pártállástól függetlenül: nagyon jó műsorvezető volt, élvezetes, tartalmas vetélkedőket vezetett, nem kis sikerrel. Biztos ez is járt egyféle stresszel. Viszont ahogy aktívan kezdett politizálni, ahelyett hogy nyugodt életet élt volna, mégnagyobb stressznek tette ki magát. Belegondoltam, hogy a történelem folyamán mennyi embert vitt el a politika miatti stressz, mennyi ember halálában játszott ez közre. Gondolok a politika miatti stresszre, ami növeli a szívroham esélyét. Pláne bizonyos kor felett. Az ilyen emberek, mint pl Vágó István, átvitt értelemben tekinthetőek-e a politika áldozatának? S vajon megérte-e ez az áldozat?
2023. ápr. 29. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy sikerült őt összehoznod a politikával, nem is értem, de nagyon sajnálom őt. Sajnos nincsenek most a képernyőn hozzá hasonlók.
2023. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem úgy sikerült összehoznia a politikával, hogy az utóbbi évtizedekben aktív politikus volt.
2023. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem tekinthető. 74 éves volt. Ebben a korban már sokan meghalnak, azok is akik semmi stresszes dolgot nem csináltak életükben.

És különben is a saját döntése volt a politizálás.


Nyugodjon békében.

2023. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

Vágó István valószínűleg magas bért kapott a műsorvezetésért, ezáltal a nyugdíja sem lehetett kevés.


Ő döntött úgy,hogy bohóckodni kezd Gyurcsánnyal, saját döntése volt.Senki sem kényszerítette, élhetett volna nyugodt nyugdíjas éveket.

2023. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
46%
Ahhoz, hogy nyugodt nyugdíjas évek, meg úgy egyáltalán nyugodt évek, ahhoz nyugodt ország, nyugodt vezetés is kell. Én nem vagyok nyugdíjas, sőt nem is leszek, az a generáció vagyok. De az én lelkemben sincs nyugalom, egy olyan ország lakójaként, akinek a talpa alatt mindig rezeg a léc, mert olyan rettenet ez a vezetés. Szóval, nem a válaszom. Talán épp az segítette őt, hogy politizálhatott olyan oldalon, ami a szívének kedves (volt). Mellesleg még a tegnapi dk tv adásában, amit pár napja vettek fel, ott is látni semmi baja, tehát hirtelen, váratlan haláleset történt. Nyugodjon békében.
2023. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem szívrohama volt.
2023. ápr. 29. 11:43
 7/28 A kérdező kommentje:
Tegnap még aktívan politizált a fb oldalán.
2023. ápr. 29. 11:46
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg másik ember is meghalt szívrohamban, strokban, agyverzesben és egyéb kardióvaszkularis betegségekben. Ez nem a politikai beállítottságon múlik.
2023. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
Első "celeb", akinek megérint a halála! Érdekes, hogy sosem még eszembe sijut se jutott. Pl. Drábik úr gondoltam milyen veszteség lesz. Ő mindig vidám ember volt, sugárzott.
2023. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

"ahogy aktívan kezdett politizálni..."

Tehát nem a politika áldozata lett, hanem saját magáé, hiszen ő maga kezdett politizálni, senki és semmi sem kényszerítette rá. Választhatta volna azt is, hogy marad az egész ország népszerű műsorvezetője, de ő mást választott.

2023. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!