Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pápa látogatása azért...

A pápa látogatása azért számít itt ekkora szenzációnak és bulinak, mert nálunk sokkal több a konzervatív akik miatt visszafejlődik az ország?

Figyelt kérdés

[link]


Egészen döbbenetes, hogy a fiatalokkal akarják propagálni, hogy a vallás milyen jó és népszerű dolog, miközben egy elavult és csökönyös, bigott világszemléletet hirdető hazugsággyár.


Nálunk 3 napos buli van, miközben nyugatabbra le se szarják miközben mégis jobban élnek mint mi.

Az emberek nem érzékelik illetve nem is érdeklik, hogy nagyon erős korreláció van a jólét és az ateizmus között?



2023. ápr. 29. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Miféle visszafejlődés?
2023. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Én ahogy most rákerestem mennyire vallásosak Nyugat-Európában, azt találtam, hogy míg Magyarországon 2011-ben a népszámláláson kb 55% vallotta magát annak, addig Svájcban vág Ausztriában ez a szám 65% körül van.
2023. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
#4 Jó sokan hisznek mesebeli lényekben
2023. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Hm, tehát az ateista Kínában nagyobb a jólét, mint az erősen vallásos USA-ban? Jó tudni XD
2023. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Jeffrey Spender ***** válasza:
46%
Miben nyilvánul meg a visszafejlődés Magyarországon ?
2023. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Jó hogy itt van, mert így potom pénzért megjártam 240 km-t oda-vissza magánügyben vonattal. Köszönöm Őszentsége Ferenc Pápa, hogy segített egy jelentős összeget megspórolni, áldja meg az Isten!
2023. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

"Hm, tehát az ateista Kínában nagyobb a jólét, mint az erősen vallásos USA-ban? Jó tudni XD"


Téves meglátás, Kína nem ateista.

2023. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, de azért te úgy vélekedsz magadról, hogy liberális eszméket valló, toleráns ember vagy, ugye?
2023. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#9: Nem mindenki a net előtt éli életét, de válaszolok.


""Miféle visszafejlődés?""


Az, hogy az EU 2. legszegényebb országa vagyunk, napi szinten történnek nők elleni erőszakok, korrupció téren világbajnok az ország a forint pedig Európa messze leggyengébb devizája. Környező országok utálnak, mert fullba toljuk a kereszténynacionalizmust.

Az egészségügy romokban, de nem baj, mert Kásler szerint a 10 parancsolat gyógyír mindenre.

Az orvosi kannabiszt tiltja a kormány (ami életmentő lehet a rákos betegek szenvedésének enyhítésében) a keresztény tanok miatt miközben minden más fejlett ország engedélyezte.

Az országban közhergelés folyik a melegek ellen miközben a jövő útja egyértelműen a sokszínűség és ebből fakadó társadalmi szinergia és gazdasági fejlődés.

2023. ápr. 30. 11:26
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

És te miért próbálsz a vallás ellen hergelni?

Amúgy 8-as vagyok.

2023. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!