Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György miért nem adomány...

Soros György miért nem adományozott többet 1 millió $-nál az iszapkárosultaknak?

Figyelt kérdés

Igazán van neki mit a tejbe aprítani és ráadásul elég hamar megtérül neki

Pl: devizák bedöntése stb stb.

Jó persze teremt munkahelyeket is :D


2010. okt. 9. 17:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy fillért sem adományozott volna sem lenne jogod ilyet kérdezni. Orbán mért nem adományozott egymilliárdot?
2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Te KEVESLED??? Vajon a határon belül élő milliárdosok mennyit adományoznak? Akik még munkahelyeket sem teremtenek, alapítványt sem hoznak létre???

Én hátast dobtam a hírtől, te meg éppen nem alamizsnázod le az összeget. Nem értelek.

Bocsi, de egy cseppet kiakadtam, mert nem ő az egyedüli külföldön vagyonossá, milliárdossá vált magyar, de eddig csak ő nyúlt, nem is kicsit a zsebébe.

2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
40%
az a borzasztó hogy az a rohadt MSZP 2 millió Ft-ot adott hát normáliska ezek? 8 évig folyamatosan lopták a pénzt most meg 2 milliót adnak? hol él ez a párt? én szégyellném magam a helyükbe.
2010. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
És TE miért nem adományozol Százezer forintot?Havolta megtérül.
2010. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Köszönet jár érte!

Jó ha tudod hogy Soros Györgyöt ebből az országból elüldözték,menekülnie kellett a nácik elől.

Úgyhogy sokkal szerényebben!

2010. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%

Én is inkább azt tartom szégyennek és p@fátlanságnak,hogy az mszp öszzesen 2 milliót ajánlott fel,holott 8 év alatt rengeteg pénzt loptak össze!!!

A kérdésre válaszolva....,itt midnen fillér számit,a semminél ez is több,nem értem miért kevesled??Amúgy meg Orbán étrehozott egy segélyalapot ahol a külföldi magyar milliárdosok is tudnak segiteni a károsultakon!

2010. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%

vuvuzela a tipikus netnácik egyike. A számítógép előtt nagy az arca, de gondolom még egy smst se küldött el a károsultak támogatására. Hányingert kapok az ilyen emberektől. Ha 10 millió dollárt adott volna azt is keveselnéd, mert nem tetszik a képe neki.


Sokat segítenél az embereknek ha beledugnád a fejed mondjuk 5 percig a vörösiszapba te nagyképű s.ggfej.

2010. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%

nem értem miért kevesled??


persze pénz pénz a 2 millió is. De a tartalmát nem értem. Ezek a szegény emberek azt se tudják mit csinálnak

ÉS ez az mszp meg 2 miliót ajánlott fel ajánlom nézd meg mennyit loptak a 8 év alatt és utána megtudod.

2010. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
1 millió dolcsi az 198 millió forint
2010. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
13%

"Köszönet jár érte!

Jó ha tudod hogy Soros Györgyöt ebből az országból elüldözték,menekülnie kellett a nácik elől.

Úgyhogy sokkal szerényebben!"

na már megint a nácik, grat. 2010 van.

2010. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!