Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ítélik el egységesen...

Miért nem ítélik el egységesen a pedofilokat?

Figyelt kérdés
Ha egy egyházi személy követ el pedofíliát, akkor mélységesen elítélik (nagyon helyesen teszem hozzá), ha viszont egy tanárról kiderül, hogy 13 éves kislánnyal folytat nemi kapcsolatot, akkor sorjáznak olyan kommentek, hogy szegény tanár beteg, nem tehet róla, hogy ilyen, beteg embert nem szabad bántani, meg hasonlók. Ahelyett, hogy őt is ugyanúgy elítélnék. Én nem használok kettős mércét, minden pedofil elkövetőt ugyanúgy elítélek.

2023. máj. 2. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

"ha viszont egy tanárról kiderül, hogy 13 éves kislánnyal folytat nemi kapcsolatot"


MÉG MINDIG NEM VOLT TANÁÁÁÁR!!! Ne nyomd a hülye propagandát.

2023. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Milyen propagandát? Miért hazudsz?

[link]


Tudod a hazugság nagy bűn

2023. máj. 2. 09:15
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen kommentet max az ír aki maga is pedofil. És ne ilyen hulladék oldalakról tájékozódj mint a pestisrácok.
2023. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%

Igaza van a kérdezőnek.

Nevetséges, ahogy a liberálisok itt előadják magukat, aztán egy szállal nem különbek a fidesznél.

Pedofília, lopás, kettős mérce, náci hozzáállás ezerrel.

2023. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99,99 %-a elítéli a pedofilokat. De a pestisrácok majd megkeresi neked azt a 0,01 %-ot, aki mentegeti, csak hogy gyűlölködhess.
2023. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én nem mentegetem a Fideszeseket, meg a papokat sem, akik ilyet művelnek, nem kell mentegetni. Egyébként nem csak az internetről tudok hozni példát, bátyám gyereke(12 éves) mesélte múltkor, hogy az egyik tanár fogdosta és ölelgette az órán akarata ellenére az egyik kislányt, aztán behívta a tanáriba óra után, bezárta az ajtót, és csak sikolyok hallatszottak ki. Rendőrségi feljelentés megtörtént már. Ilyen degeneráltakat miért kell védelmezni, mentegetni, csak azért, mert tanár, meg nem Fideszes. Ilyen eseteknél miért érdekes, hogy milyen párt szavazója?
2023. máj. 2. 09:26
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki elítéli őket, az jellemzően egységesen ítéli el mindet, nyilván.
2023. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
13 évessel kapcsolatban lenni közel nem pedofília...
2023. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyat hallottam, hogy valaki egyházi személynek hunyt szemet, másnak nem. Kivételeket mindig lehet találni, az emberek nagyon nagy többsége viszont minden ilyesmit elítél, függetlenül az elkövetőtől. A pesti srácok feladata megtalálni a propagandáját igazoló kevés kivételt, hogy ezzel hergelhesse az arra fogékonyakat.
2023. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

"sorjáznak olyan kommentek, hogy szegény tanár beteg, nem tehet róla"


Hol sorjáznak az ilyen kommentek?

2023. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!