Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem ítélik el egységesen...

Miért nem ítélik el egységesen a pedofilokat?

Figyelt kérdés
Ha egy egyházi személy követ el pedofíliát, akkor mélységesen elítélik (nagyon helyesen teszem hozzá), ha viszont egy tanárról kiderül, hogy 13 éves kislánnyal folytat nemi kapcsolatot, akkor sorjáznak olyan kommentek, hogy szegény tanár beteg, nem tehet róla, hogy ilyen, beteg embert nem szabad bántani, meg hasonlók. Ahelyett, hogy őt is ugyanúgy elítélnék. Én nem használok kettős mércét, minden pedofil elkövetőt ugyanúgy elítélek.

2023. máj. 2. 09:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"ha viszont egy tanárról kiderül, hogy 13 éves kislánnyal folytat nemi kapcsolatot, akkor sorjáznak olyan kommentek, hogy szegény tanár beteg, nem tehet róla, hogy ilyen, beteg embert nem szabad bántani, meg hasonlók"


Linket, de azonnal!


Én sehol a büdös életben nem olvastam ilyen kommentet semmilyen pedofil ügy kapcsán.

2023. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Provokatív fideszes gyökér a kérdező, csak uszítani akarja a anárok ellen az embereket.
2023. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem jött link, úgyhogy:


HAZUDSZ, KÉRDEZŐ!!!

2023. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%
Mert a libbantaknak nem az a bűn, ha valaki pedofil, hanem ha keresztény vagy jobboldali.
2023. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
A #14-es az ékes példája, hogyan megy ez: délelőtt óta hiába kérjük, hogy jöjjön egy link, ami igazolja az állítást. De a #14-esnek nem kell link, ő tudja, hogy úgy van. :D
2023. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

1. Valami bizonyítékod is van erre?

2. Aki egy 13 évesre izgul vagy szexuális kapcsolatba lép vele, az nem pedofil. Egy átlag 13 éves már bőven túl öreg egy pedofilnak. De én pl már 8 évesen is túl öreg lettem volna, mert akkor már volt mellem s nemi szőrzetem.

3. Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év. Ha egy 18 feletti egy 14 alattival szexuális kapcsolatot létesít, szexuális erőszakot követ el.

4. Attól, hogy valaki pedofil, még semmi törvénybe ütközőt nem tesz, s nem is lehet elítélni érte. A pedofília egy pszichológiai és nem egy bűntetőjogi fogalom. Úgy is meg lehet erőszakolni egy 10 évest, hogy nem izgulsz a gyerekekre.

2023. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

#16, minden szavad félre fog menni, mert csak annyit fognak felfogni belőle, hogy a pedofilt mentegeted és magyarázod a bizonyítványt, mert libbant vagy.


A helyzet az, hogy az egyes pontod a lényeg: senki nem menteget egy olyan embert, aki 13 éveseket molesztál, és nem is tud erre bizonyítékot hozni, hacsak nem forgatja ki a te hozzászólásodat.

2023. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Még 1-2 évvel ezelőtt is hülyének néztek, amikor azt írtam, hogy az LMBTQ következő betűje a P, mint pedofil lesz. Lám, igazam lett, a liberálisok már nyíltan kiállnak a pedofilok mellett.
2023. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

"Lám, igazam lett, a liberálisok már nyíltan kiállnak a pedofilok mellett."


Látod, ezt mondtam xD

2023. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19: Hagyd rá, nem fogja fel. Nem is akarja :)
2023. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!