Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Facebook miért nem tiltja ki...

Facebook miért nem tiltja ki az álprofilokat, amikor az orosz propagandát kommentelik és teszik ki üzenőfalra?

Figyelt kérdés

Több poszt alatt is láttam, orosz trollokat, felismertem pár napos profil, virág hátérkép, virág borítókép, megosztások közt csak az orosz propaganda, meg az a népírtás álhír, ami miatt igazából kirobbant a háború.

Jelentettem vagy 10et, és egyet se törölt le a Facebook álprofilokat.


2023. máj. 2. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
El van cseszve az egész Facebook moderáció. Én is szoktam jelenteni olyan profilokat, amikről ordít, hogy kamu, de nem tiltják.
2023. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 konteós ***** válasza:
35%
aham, szólásszabadság meg lóf.szt mama
2023. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

[ma 16:35]: "aham, szólásszabadság meg lóf.szt mama"

- Párszor már leírtam, de nem vagyok rest megismételni. A fb magántulajdon. Annak ad teret a megszólalásra, akinek akar, és ennek rohadtul de nyomorultul nincs köze a szólásszabadsághoz.


Az origó honlapjára se írhat cikket akárki, csak akinek az origó megengedi.

2023. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2es, azért, mert ma minden harmadik magyar ember azt hiszi, hogy Ukrajnában az ukrán hadsereg lemészárolt 14 ezer orosz civilt, és Putyin csak felszabadítja az orosz kisebbségeket.

Ez a népírtás a kreml propaganda csak, még is a magyar lakosság harmada hisz ebben.

2023. máj. 2. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
És miért kellene kitiltani? Mert te nem értesz egyet velük?
2023. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Te is a propagandát tolod..csak az ukrajnáét..
2023. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem egyszerű több milliárd profilt lecsekkolni folyamatosan. Ezek a rusbotok meg tucatszámra generálják ezeket a profilokat. Az FSZB-nek évek óta több száz fős olyan egysége van, amely csak azzal foglalkozik, hogy kamuprofilokkal dezinformáljanak.
2023. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Egy röhej a Facebook moderálás.


Egyszer majdnem kitiltottak, mert lehülyéztem egy hülyét. Miközben az ő nyíltan anyázó, gyűlöletkeltő kommentjére azt jelezték vissza, hogy nem sért szabályt oké.


De jelentettem már mindenféle masszív gyűlölködő, akár gyilkosságra felszólító, zaklató hozzászólást is, mindig az volt a visszajelzés, hogy nem sért szabályt.

2023. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kitiltani , nem kell facebookozni. Ez a megoldás.
2023. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mindentudó99 ***** válasza:
53%
#8 Ez pontosan így van.
2023. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!