Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg fog valaha bukni ez a...

Meg fog valaha bukni ez a fidesz- diktatúra?

Figyelt kérdés
ti hogy vélekedtek?

2023. máj. 2. 20:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

"nyakig benne vagyunk. Ez rajtatok múlik"

Ha te is benne vagy, akkor rajtad is múlik, nem csak a többieken.

2023. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
59%

Igen, megfog bukni! Hasonló sorsra fog jutni, mint a Gyurcsánykormány.

Minden esély megvan rá, hogy 2026 választásokig se fogja kihúzni.

Egyre többen és aktívabban tüntetnek az emberek, oktatás miatt, egészségügy, vagy magas infláció miatt, és még hosszan lehetne írni.

A lakosságnak betelt a pohár, elegük lett ebből a Maffiakormányból.

A tüntetések nagyobbak és gyakoribbak lesznek, míg végül egy polgárháború is lehet belőle.

Rajtam kívül még nagyon sokan vannak hasonló véleményen.

2023. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
39%

"Rajtam kívül még nagyon sokan vannak hasonló véleményen."

Aha.

Most volt 1 éve a választás. Az a "sokan" pont egy újabb fidesz-kdnp győzelemhez volt elegendő.

Nem zavaró, hogy minden választás előtt ugyanezt képzelitek és sorra kiderült mekkora butaság volt?

2023. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
52%

"polgárháború is lehet belőle. Rajtam kívül még nagyon sokan vannak hasonló véleményen."

Ha olyan sokan lennétek, pont semmi szükség se lenne polgárháborúra, csak hát ugye...:

[link]

2023. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
48%

Jólvan gyerekek nevesetek csak, de a Fidesz jelenleg is a szakadék szélén táncol. Ha valaki képben szeretne lenni, a magyarpolitikával, akkor a magyar híroldalakat felejtse el.

Lövésetek sincsen, hogyan működik a magyarpolitikairendszer!

Ti rajtam nevetek, én meg rajtattok.

2023. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
13%

#35

Te vagy a mindent tudó? Nem zavar téged kicsit sem, hogy a magyarokat eláruló álmagyar ellenzéki EP képviselők mindenfélével beetetik a nyugati sajtót és politikustársaikat? Ja, amikor meg egy nyugati újságíró idejön és szembesül a valósággal és ezt lemeri írni, akkor otthon úgymond letiltják őt.

2023. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen söpredék társadalommal nem.
2023. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
17%

Tudjátok mi a diktatúra szó jelentése? Szerintem nem! Magyarországon NINCS diktatúra.


#37 Tükörbe néztél?

2023. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Waff ***** válasza:
19%
38@ nyilván senki sem állítja komolyan hogy diktatúra van, ez csak sima megkeseredettség, mert a baloldal két dolgot nem tud: nyerni meg veszíteni. Ha ők nyernének akkor nem lenne "diktatúra", sem a választási rendszerrel nem lenne semmi bajuk. Pont az ilyenek miatt hiteltelenítik el saját magukat, hogy mindenre csalást kiáltanak ha nem nekik kedvező egy-egy eredmény. Ha indulsz egy versenyen és nem nyered meg, mert az ellenfeled jobb, és erre az a válaszod hogy a bíró a hibás mert csalt, az ellenfeled hibás mert csalt, a közönség a hibás mert hangosan szurkolt, a versenyszabályok a hibásak mert csak...mindenki hibás, csak te nem...nos...lehet így hozzáállni a dologhoz csak ez igencsak méltatlan mindenki irányába, és teljesen hiteltelenné válsz .
2023. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak én liberális nem várom ki a végét, hanem megyek Brüsszelbe jogásznak
2023. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!