Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt miért beszél úgy...

Bayer Zsolt miért beszél úgy mindig, mint akinek székrekedése van?

Figyelt kérdés
Értem én hogy mindenkinek van egyfajta beszédstílusa, de sokszor mikor beszél, olyan mintha a kert végi budiban filozofálna. Vagy csak nehezen találja a szavakat és ezért erőlködik és nyökög folyton?

2023. máj. 3. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Kinézetre meg olyan, amikor a wishről rendeled meg az orosz propagandistát Vlagyimir Solovjovot.
2023. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Pacsi, én is így látom:).

Így akarja felhívni az értelmességére a figyelmet, és hogy jobban figyeljenek rá. Meg azt is szokta, hogy úgy kérdez, hogy a másik fél válasza is az ő véleményével egyezik.

2023. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, te láttad/hallottad már beszélni Váncsa Istvánt, Puzsér Róbertet és Richard Questet? Persze, Gyurcsány Feri idegbeteg szónoklatai is megérnek egy misét, miközben össze-vissza rángatózik... :)
2023. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
...és persze a vén pedo Daniel Cohn-Bendit-ről sem szabad megfeledkezni. Úgy beszél, mint aki épp az ideg összeroppanás kapuján kopogtat. :)
2023. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem mondom hogy ők nem idegesítőek (mondjuk Puzsér engem fura módon nem zavar), de Bayer egy egészen új univerzum. Ha a Bayer show aláfestéseként wc-papír tépős és wc-lehúzós hangeffekteket raknának be, a szórakoztatás egy új formáját hoznák létre. Meghitt hangulata lenne a műsornak.
2023. máj. 3. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Tuzsér
2023. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Mert mindig be van xarva megint a végrehajtók mennek rá mert nem szereti fizetni az elbukott pereket.


Egy rettentő primitív személy aki csak 60 iq alatti egyének tudnak hallgatni, fölötte max kiröhögik.

2023. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon régen nézegettem amikor volt még az a tv csatorna már a nevére sem emlékszem olyan régen volt, de a Világpanoráma is ment rajta. Echo tv.

Bayer és vendégei érdekfeszítő párbeszédeit különös értetlenséggel követtem

- Egyetértértesz abban

- Teljesen!

- Az kell mondanom kedves barátom egyetértek veled. Egyetértesz?

- Iszom szavaikat.

- Teljesen igazad van Barátom. Egyetértesz.

- Abszolút igazad van.

- Köszönöm, hogy megtiszteltél a varázslatos jelenléteddel, amellyel emelted a műsor szinvonalát.

- Én is köszönöm a meghívást.

- Igazad van!

2023. máj. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Tudatosan stresszeli magát. Az a baj vele, hogy közterületen üvöltözi hogy mennyire elege van (mint mindenkinek), de arról már lövése sincs hogy mit és hogyan kéne másként csinálni.
2023. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
#8: Pontosan ugyanilyen "érdekfeszítő" párbeszédek mentek korábban az ATV baloldali Újságíróklubjában, ahol Avar János, Mészáros Tamás, Bolgár György és Németh Péter bólogatott egymásnak minden hétfőn, tizenvalahány éven keresztül.
2023. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!