Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok a rend éber...

Büszkék vagytok a rend éber őreire, akik könnygázzal támadták a jövőjükért tüntető gyerekeket?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 06:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Én azon rágódtam, már napok óta, hogy mit jelenthet a szittya gondolkodás mód és bár arra jöttem rá, hogy lehet, hogy lóháton, hátrafelé nyilazva várnánk az atombombát, de igy ennek a kérdésnek láttán, azt hiszem, rájöttem a szittyaság milétére.
2023. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

A sok Fideszes asszondja megérdemelte a csőcselék..


Bezzeg amikor a szocik voltak és a Toro féle jobbik és a Fidelitas 🤡-ok provokáltál a rendőröket az szerintük helyes volt… 😡

2023. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogyha törvény van arról, hogy olyan nagyon kell védeni a 18 alattiakat, hogy még csak beszélni sem lehet velük pl. arról, hogy léteznek meleg emberek, akkor a könnygáztól miért nem kell védeni őket?
2023. máj. 4. 06:55
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Ez a szitu inkább a totális közönyt mutatja.

Ahogy a leépített eü ben meghalt az a sok ezer ember a kovidban, az se érdekelt senkit.

Ha az nem ba szta ki a biztosítékot, akkor ez sem fogja.

2023. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%
3as, a pávák alatt a saját gyereked érted?
2023. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

5, nem fogja.

De én azt nem értem, hogy a rendőröknek, hogy van gyomra ehhez. Mi van, ha legközelebb a saját gyerekére kell könnygázt lőni? Azt is megteszi?

2023. máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Ne randalírozz, ne keveredj a csőcselék közé, ne próbálj nekimenni a rendőröknek, és nem kapsz könnygázt, nem olyan bonyolult ez.
2023. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Jah, mint 2006-ban.
2023. máj. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Egyébként értem én, hogy a rendőröknek most emeltek fizetést, de nincs köztük olyan, akinek tanár az édesanyja/felesége?


Ők is egyetértenek azzal, hogy elég egy egyetemi diplomás tanárnak a 200 ezres fizetés, aki pedig felemeli a hangját az oktatás lezüllesztése ellen, annak mehet a könnygáz?

2023. máj. 4. 07:02
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Aki ezek után rendőr marad Magyarországon, az egy aljas, leköpnivaló rohadék.
2023. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!