Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Karmelita kolostornál...

Árokpart kérdése:

A Karmelita kolostornál történt események üthetnek vajon egy kis rést az egész komplett rendszeren és elindíthat vajon egy folyamatot?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nemhogy eredménye nem lett hanem büntetés, viszont az emberek erről már beszélnek. Mert eddig is voltak tüntetések nem is kicsik, volt mikor kb. százezren is sétáltak vasárnaponként és késő estig kiabáltak utána a Kossuth téren, viszont valamiképpen ha azoknak vége lett úgy tünt már kb. 2 óra múlva mintha semmi sem történt volna. Az emberek akik élőben követték ezeket a nagyobb tüntetéseket, pl . egy netes szórakozásnak jó volt, de mikor vége lett nem is vártak tőle semmit. Ez a mostani esemény viszont ez a május 3-a azért akárhogyan 2010 óta egy szimbólum. 2010 óta először 2023 május 3-án kerültek elő hasonló kényszerító eszközök és hasonló arrogancia mint 2010 előtt. Van ebben igazság?
2023. máj. 5. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Reméljük!
2023. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Én azt sem tudom, miért tüntetnek... És ezzel sokan lehetnek így. A tüntikézők diáknak tűnnek, nem tanároknak, és ott van minden balos politikus is, és nagyon kevesen vannak. Gumicsont az egész.
2023. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Néhány hülyegyerek,+féltucat megélhetési ostoba politikus csinálta a fesztivált..ennyi és nem több.

Mitől lenne szimbólum?

2023. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem egy hét alatt lecseng mint az összes többi világrengető esemény.

Amig nem lesz egy komoly vállalható vezető az ellenzéki oldalon addig hiába minden erőlködés.

Valaki egyszer azt mondta. Majd megunják, hazamennek.

Ki is volt az ?

2023. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Beindult a " gyermekvédelmi könnygáz".

Aki azt gondolja, ez a tüntetés is olyan gyorsan feledésbe merül, mint az előzőek, az téved. 2006-ban törtek, zúztak a fidesz irányította focihuligánok, mondhatni jogos volt a rendőri beavatkozás. Most azonban tulajdonképpen gyerekekkel álltak szemben rendünk őrei, ami azért nehezebben tolerálható.

A fidesztől pedig hatalmas képmutatás is, hiszen stabilan hangoztatják, hogy megvédik a gyerekeket. (Is.)

Vicc, megvédik attól, hogy az óvodást ne operálják át, ugyanakkor aki véleményt merészel nyilvánítani, azt lefújják könnygázzal.

Remélem a szülők most észbekapnak! Az is, aki folyton azt óbégatja, hogy el a kezekkel a gyerekeinktől.

2023. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

@2 "Én azt sem tudom, miért tüntetnek.."

Ez leginkább a te szegénységi bizonyítványod.

2023. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

#5

Kicsit el vagy tévedve. A garázdaság nem vélemény nyilvánítás.

Mond már el milyen jogon támad bárki egy rendőrre ?

Mert ő a forradalmár ? Hát be kell zárni egy kicsit a hűvösre aztán lehiggad.

2023. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ellenkezőleg, az ilyen rendbontások a kormánypártok népszerűségét szokták megdobni.
2023. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen trágár erőszakos "diákokkal" nem vagyok hajlandó közösséget vállalni.

Továbbá még mindig nincs válasz arra a kérdésre, hogy ha menni kell a fidesznek , akkor ki jöjjön a helyére? Csak úgy kérdezem, ha már a demokráciát is féltjük.

2023. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as Nem ezt igazolták a 2006-2010-es kormányok alatti tüntetések sem, hogy inkább növelték volna a népszerűségüket. A napokban beszéltem olyanokkal is akik szó szerint hívő Fideszesek voltak és ők is azt mondják, hogy ez már nem fér bele.
2023. máj. 5. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!