Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán adta parancsba a rendőr...

Drakula_VAGY_Ahmed kérdése:

Orbán adta parancsba a rendőr attackot, vagy maguktól mentek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy eredetileg azért mentek oda mert nem volt bejelentett a tüntetés, aztán pedig ősszekaptak a tüntetőkkel.


[link]



2023. máj. 5. 18:42
A kérdező szavazást indított:
A rendőrök kormány parancsra cselekedtek.
A rendőrök eredetileg az eljárást követték, aztán eldurvultak.
A rendőrök eleve igy tervezték, kormány parancs nélkül.
22 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Gyurcsány, mert ő gyakolottabb az ilyenben🤣
2023. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
A rendőrök végig a szükséges eljárást követték, az illegális demonstrálók durvultak el.
2023. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Nem tökmindegy?


Nem a tüntetéssel van a baj. Eleinte egy tök átlagos gyülekezés volt.


Aztán egy csapat hülyegyerek, tombolni vágyó fiatal odamegy garázdálkodni és rendőrt dobálni, onnantól kezdve kötelesek kezdeni valamit velük, nem?

2023. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktor közvetlen parancsára indultak el gázosítani.
2023. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

Én nem látok problémát a rendőrök fellépésében, ahogy 2006-ban sem láttam semmi gondot, a rendőröknek ez a dolguk, a rendet fenntartani...a gázpisztoly bevetésével semmi probléma nincs, Amerikában rendszeresen használják ezt a diáktüntetésen, sőt vagy Franciaországban a mostani tüntetéseken.


A különbség annyi volt, hogy a mostani fiatal tüntetők nem gyújtogattak és nem rongáltak, míg a 2006-os tüntetők civil autókat gyújtogattak, és villamosmegállókat dózeroltak le többek között, ha az én autómat látnám, hogy tüntetők fel akarják gyújtani én nem nem gumilövedékkel mennék nekik, hanem komolyabb eszközökkel és sokkal komolyabb sérüléseket okoztam volna...

2023. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%

5, pontosan.


Illetve próbáljon meg akár tinédzser, akár felnőtt Párizsban vagy Berlinben nekimenni a rendőrsorfalnak. Kicsit többet kaptak volna, mint egy kis gázspray. Külföldön egy ilyen után szivószállal eszik egy hétig a rántott húst.

2023. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
2006-ban olyam emberek kaptak indokolatlan erőszakot, akit semmi illegálisat nem tettek, csak pl mentek volna haza. Pont akkor nem lépett fel a rendőrség erélyesen, amikor kellett volna, és akkor durvult el, amikor meg nem volt indokolt.
2023. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Nem tökmindegy?"


Nem, mert ha kormány utasiás volt akkor több ilyen is lesz.


Ha viszont a zsaruknak volt vérszeme, akkor egy időre ovatosabbak lesznek.


"Én nem látok problémát a rendőrök fellépésében"


Az baj, szerencsére a jogászok más véleményen vannak.

[link]


"ahogy 2006-ban sem láttam semmi gondot"


Az még nagyobb baj, ha majd kilővik a szemed akkor...Jó hát akkor sem fogod látni, de legalább érezni fogod a problémát.


"A különbség annyi volt, hogy a mostani fiatal tüntetők nem gyújtogattak és nem rongáltak, míg a 2006-os tüntetők civil autókat gyújtogattak, és villamosmegállókat dózeroltak le többek között, ha az én autómat látnám, hogy tüntetők fel akarják gyújtani én nem nem gumilövedékkel mennék nekik, hanem komolyabb eszközökkel és sokkal komolyabb sérüléseket okoztam volna..."


És már megint a mosdatás.


Azt vágod hogy a rendőrők VÁLOGATÁS NÉLKÜL neki mentek mindenkinek, és még be is igyekeztek szoritani embereket hogy menekülni ne tuddjon senki?

2023. máj. 5. 19:00
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

2006ban a rendorok bosszut altak (2 tuntetes volt 1 amin szetvertek a tv szekhazat az ultrak es rendoroket is megvertek, es egy bekes tuntetes ahol meg a rendorok tudatosan parancsra bosszut altak lenyegeben, a tulkapas lenyege az elrettentes volt hogy ne legyen tobb tvszekhazhoz hasonlo eset.) lenyegeben a fidesz meg ezt kihasznalva rakent minden Gyurcsanyra.


En ellenzekikent ugy gondolom ugyan szegeny h a karmelitat lezarjak mikor nyilvanvalo semmi epitkezes nincs, de a rendoroktol a gazsprey nem tulkapas.


En is kaptam meg kellemezlen de nem okoz maradando serulest.


Az sokkal szomorubb h a tanarok es diakok tuntetesen de lenyegeben egy tuntetesen sincs osszefogas. Pl hol vannak most a katasok, vagy az eu dolgozok.


Az a baj h mindenki csak a sajat problemajat tartja fontoanak es igy elnyomhato minden tarsadalmi kezdemenyezes.

2023. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Szegyen*
2023. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!