Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum egy szélsőbalos,...

A Momentum egy szélsőbalos, anarchista párt?

Figyelt kérdés
A kordonbontás körüli balhézásból nekem úgy tűnik.
2023. máj. 5. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Az a szomorú, hogy próbálnak intelligenciát mutatni, és néha már nekem is kezd szimpatikussá válni, majd egyszer csak jön egy ilyen. Szóval nem igazán lehet szerintem behatárolni, mert mondanak valamit, majd rácáfolnak.

Szerintem próbálják magukat megmutatni a DK árnyékában. Rosszul csinálják azt kell mondjam.

2023. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem szimpatikus pártocska, kb. a megalakulása óta. Vannak kiábrándító megnyilvánulásaik.
2023. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ mit mondanak nyugaton a gazdáik😄
2023. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Nekem ùgy tűnik, hogy te egy ùjabb szellemileg fegyvertelen jobner vagy, aki nem ismeri alapvető politikai fogalmak jelentèsèt. Mondjuk ha ismernèd akkor nem lennèl jobboldali.
2023. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

#3 ez a felfogás túl fidesz mantra, így nem lehet demokráciában hozzáállni semmihez 😐


amugy 2-essel értek egyet, a kiábrándító megnyílvánulások jó megfogalmazás. Végigkíséri őket

2023. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem sok kozuk van baloldalhoz vagy az anarhiahoz.


Ha oszinten kene besorolnom benacska populista partnak irnam le, aki nem tudja (es nem is akarja) igazan magat pozicionalni a politikai palettan.


Ugy latom sok mindenkire akarnak loni de ez nem igazan mukodik, a magyarok sokkal inkabb a szelsosegekre buknak.

2023. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát az ilyen akciók jellemzők rájuk szerintem. Sok jobbos Lenin-fiúknak mondja őket... Az új SZDSZ. Csak fiatalabb, és butább. Liberális, kommunista, anarchista, nincsenek ma már nagy különbségek ezek között. Magyarellenes, belvárosi pártok, a DK is. Jellemző, hogy a pénzünk elvétele mellett kampányolnak. A szellemi szintjük pedig... Fegyőr, Katka, Donáth...
2023. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Most legalább csinálnak valamit. Velük pont a jellegtelenség az általános probléma. Fegyőr, Gelencsér...Donáth Anna valamennyire karakteres, de a telexes interjúban ő is végig a semmiről beszélt.
2023. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

7esnek uzenem h Viktor ugyanugy a penzek elvetele mellett kampanyolt 2008ban az euban.


Az h te nem latsz kulonbseget baloldal liberalos es anarhista kozt az a te hulyesegi bizonyitvanyod.

2023. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
9, valóban, de ez csak egy példa volt. Nincsenek igazán különbségek ma már a baloldali pártok között, és amúgy mindegyik párt csak felvesz egy identitást. A Momentum az új SZDSZ.
2023. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!