Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tenyleg meglehet ,hogy azert...

Tenyleg meglehet ,hogy azert jott letre ez a covid osszeeskuves elmelet,mivel a fidesznek is ez a nezete? Vagy mert vilagosabb a napnal?

Figyelt kérdés
Mi hazank mozgalom ,mindig ezt mondja , hogy a covid , hatterhatalom miatt jott letre mestersegesen Kinaban ,ami miatt , oltanak, es az oltasba chip van amiert Bill Gates felel, ugyanis leszeretnek az egesz emberiseget kovetni , kiveve Kina ,Oroszorszag meg a tobbi kommunista orszag?! Mondjuk en is igy gondolom teljes egeszebe.

2023. máj. 6. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem konspirálta túl a MHM csak szimplán begyűjtötte a covid korlátozásokat kifogásolók, oltásellenesek szavazatait.
2023. máj. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, hogy erről a baromság maradt meg: A csipp.

És nem a valódi ellenérv. Oké, tudom miért a chip maradt meg, hülye nem vagyok.

2023. máj. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
69%
Nincs olyan hatalom a világon, amelyik téged akarna megfigyelni, kérdező. Nem jóságból, hanem mert felesleges. Nem érted, ugye? Nem baj. Az a fontos, hogy a szavazatod pont annyit ér, mint egy tanult emberé, így ti vagytok a legjobb érv a demokrácia ellen.
2023. máj. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mondjuk en is igy gondolom teljes egeszebe."


Ezzel kellene kezdeni. De én egyenlőre elfáradtam ebben :(

2023. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A migatyánk egy nyugatellenes, oroszbarát náci párt, ami a fideszt szolgálja az összeesküvés-elméleteivel
2023. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes f@szom
2023. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!