Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyszer megélhetjük, hogy...

Egyszer megélhetjük, hogy nekünk is lesz egy ilyen csodálatos Koronázási Ünnepségünk?

Figyelt kérdés

Annyira csodálatos volt a ceremónia. Pompás körítéssel, a tradíció, nemzeti identitásérzés. Egyszerre örültem és sírtam. Örültem mert csodaszép volt, mennyire is irígy vagyok most az angolokra. Másrészt sírtam, mert nekünk miért is nincsen ilyen ceremóniánk?


Mi is Királyság vagyunk. Miniszterelnök Urunkat a nép 5x-rre hatalmazta fel 2/3-al. Miért is ne lehetne egy ilyen ceremónián belül ünnepelnünk? Ha már a régi jogkörök nem is járnak vele, de az ünnepség az egybegyültek az egész pörgetné a gazdaságot is amellett hogy a szívünk is megtöltené tartalommal👍💖



2023. máj. 6. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha angol gyarmat leszünk.
2023. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1., Nincs királyunk

2., A magyar koronázási ékszerek nincsenek használható állapotban

3., A magyar hagyományok elhalványultak

2023. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk ekkora tömeg csak akkor jönne össze, ha hatóságilag kivezényelnék az embereket örülni Viktor királynak.

Ez a legnagyobb különbség UK és Mo. között.

2023. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ki a búbánat lenne az a hervadt király, akit jogosan azzá lehetne nemesíteni?

Kell a francnak egy újabb baromság!

2023. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak akkor, ha a mindenkori nép ezt megszavazza egy népszavazáson.
2023. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 progizo ***** válasza:
60%
Lehetne, de akkor az ne egy liberalizmustól áthatott celebkirályság legyen, hanem valódi tartalommal, jogokkal, hatalommal rendelkező uralkodó, aki egybefogja a nemzetet és ellensúlya a többi hatalmi ágnak, köztük Orbán Viktoréknak, akik remélem, soha nem kerülnek ilyen posztra, ezért is kellene valamely Észak- vagy Nyugat-európai királyi ház sarját a magyar trónra hívni királynak vagy királynőnek.
2023. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Elég ingyenélőt tartunk el, kell a francnak még egy király és a pereputtya!
2023. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

- Mi ez a tócsa?

- A kérdező idenyáladzott

2023. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy attól mert valaki sokat lop attól még nem lesz arisztokrata, főleg nem a faluvégi putriból, bármekkorára is fújja fel magát
2023. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Parasztból nem lesz szalonna! (ősi kipcsak bölcsesség)
2023. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!