Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lemondott a 444-ről a globális...

Lemondott a 444-ről a globális pénzhatalmi hálózat. De, miért pont a telex veszi át a helyüket?

Figyelt kérdés

A 444-nál már én is éreztem politikai középről, hogy folyamatosan veszít a cikkei színvonalából. Már ha lehet színvonalról az agymosó propagandák terén beszélni. Már egy ideje nem sikeról ellenszenvet generálni a kormány és a nemzethez fűzhető dolgokkal kapcsolatban. Már nem sikerül a népi hagyományokat összemosni a szélsőjobbal. Már nem voltak képesek hitelesen leírni, azt sem amikor a Momentum egy magyar ellenes pártnak kampányolt romániában. A Vármegyéket és csak megyéknek voltak képesek írni. Nem is tudom, hogy lehet sokáig ennyire magyar ellenszenvvel írni. A hajó lassan elment cikkeket.


De miért pont a telex lesz az utód? Mit látnak benne nyugaton?

"– Gyenge olvasottság, mélyülő belső botrányok és folyamatos felmondások – ez jellemzi a Soros-hálózat egykori koronaékszerét, a 444.hu nevű internetes portált –" [link]



2023. máj. 7. 20:32
A kérdező szavazást indított:
A telexet többen olvassák. Az index szétesése után van részvét az emberekben bennük, ezt most ki kell használni
Egyszerűen csökkentik az ide invesztált pénzeiket. Nem elég hatékonyak a lapok. Ez ennek a következménye
Semmi ilyesmiről nincsen szó. A 444 és az Index is igen jó lapok
Belső leszámolás volt. Kifúrták egymást a lapok
Más beírom....
40 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
23%
ezek szennylapok és sajnos ennyi idő kellett mire leesett a megvezetett embereknek a telex ugyanerre a sorsra fog jutni
2023. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%
Deák Dániel szerint... :D
2023. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
80%
Addig olvastam, hogy "agymosó propagandák". A szót sem tudod helyesen használni, olyan ostoba vagy, de másokat nevezel kormányoldaliként agymosottnak. A legalja vagytok.
2023. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
66%

Én addig olvastam, hogy "globális".

Nem tudom, hogy mi a kérdés, mert nem olvastam el, de írok a pontok miatt.

2023. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon átlátszó, amikor egy ilyen propaganda-probalkozás első válasza 100%-ban egyetért a kérdezővel, és pont ugyan abban a stílusban ír... :D Figyeljetek már oda jobban az ilyen apróságokra is!
2023. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
#5: Nem tud. Ha bármi másra használható lenne akkor nem itt írna ki propagandakérdéseket. Mivel sajnos egy értéktelen senki, akit SEHOL MÁSHOL nem tud használni a hatalom, ezért van itt és csinálja ezt. Viszont ezen a szinten meg sajnos csak erre telik.
2023. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Silány trollkérdés...
2023. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
26%

" a woke ideológia lelkes híveinek számító új kollegák szembe kerültek a már korábban is a lapnál dolgozó újságírókkal, ami akkora belső megosztottságot eredményezett, hogy már sokak számára ellehetetlenült a normális munkavégzés a lapnál. "


A forradalom felfalja saját gyermekeit...

2023. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
24%

A 444 annyira leadta a színvonalat, hogy már csak a teljesen agymosott liberálisok olvasták.

Ezzel az oldal elvesztette a fő célját, hogy minél több agymosást csináljon. Hiszen már minek, kész, ennyi volt, őket már nem lehet jobban megtéríteni.

2023. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
23%

Hát igen.

Szar ügy 😁

Látom jól betalált a cikk, van ám hiszti a kérdés alatt.

2023. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!