Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is jól helyreraktá...

Szerintetek is jól helyrerakták itt Szabó Tímea képviselő asszonyt a parlamenti felszólalása kapcsán?

Figyelt kérdés

"Bár teljesen felesleges, de azért mégis, inkább kedvtelésből.

Ki is homokosozott le először egy politikust? Segítek: Ungár Klára tette ezt Kocsis Mátéval. Emlékszel? Persze, hogy emlékszel! Majd a bíróság felmentette Ungárt, mondván: azzal nem lehet senkit megsérteni, hogy homoszexuálisnak nevezik, továbbá egy politikusnak ezt tűrnie kell.


Majd jött Terry Black -akit most te valamiféle fideszesnek akarsz beállítani-, és homokosnak nevezte Vonát. Majd a magyar bíróság ötmillió forint sérelemdíjat ítélt meg Vonának, mondván, ez olyan súlyos sértés, amit politikusként sem kell eltűrnie.


Hát nem izgalmas?

De hogy jön ide Kósa, és hogy jövök ide én?

Amúgy a komplett ellenzék hosszú évek óta g.cizi a miniszterelnököt. Erre építettetek politikai marketinget, zászlókat, logókat, kitűzőket gyártottak ennek jegyében, azzal vonulgattok le-föl.


Akkor most mi van?

Mire föl sértődsz te meg bármin, ezek után?

Vagy csak a pofádat jártatod, ordítozol, mert mást nem tudsz?

Esetleg egy g.ci vagy?

Válogass!

Már csak azért, mert így szóltál a minap:


„Használhatjuk-e ugyanazt a lejárató, hazug példát illusztrációként kormánypárti politikusokra, mint amiket a propagandasajtó használ ellenzéki politikusok/civilek tönkretételére? Azaz tarthatunk-e tükröt eléjük?”


Na, szerinted?

Szerinted nevezhetlek g.cinek? Vagy ez a ti előjogotok, g.ci?"


Forrás: [link]


2023. máj. 8. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezt érdemelte
Nem volt helyes a fogalmazás
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
bájer zsót egy vörös kakakupac
2023. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:
83%
Mivel az internetet akár sajtónak is nevezhetjük és a közszereplőnek sok mindent tűrnie kell, én azt mondanám, hogy őstahó Bayer lovag úr fogja be a mocskos pofáját és kussoljon már végre. Neki is jobb lesz, meg nekünk is, ha nem dől tovább a sz.r a szájából.
2023. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akik Bayert vagy a mondanivalóját kárhoztatják, azok azt is tudják, mire reagált itt BZS? Esetleg úgy vélik a képviselő asszony helyesen fogalmazott?
2023. máj. 8. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
"Helyreraktáig" olvastam. Nem tudom mi a kérdés, de írok a pontok a miatt.
2023. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

most így politikai oldaltól függetlenül mondom, hogy lehet ezt csinálni.

lehet azt mondani, hogy ha te így, akkor én is így, meg lehet azt mondani, hogy szemet szemért, fogat fogért.


ezek teljesen létező és bizonyos mértékig jogos hozzáállások.


csak akkor közben ne próbáljuk elmagyarázni, hogy mi jobbak vagyunk, mert konkrétan nem vagyunk. ennyi.


és ez mind a két oldalra igaz. szerintem.

2023. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Bájer egy proli, tapló, tanulatlan bunkó paraszt, illik a fidesz szavazókhoz.
2023. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagyiiis...

az idézet, cikk,gondolatmenet,írás jelentése az, hogy dedós gyerek módjára "Dehát Ő csináltaaaa! vagy Ha te gcizel akkor én is gcizek!...

S Z Á N A L M A S!

EZért mocskos és s*arházi a kormányzatot támogató majmok gondolatmenete. Semmi érték csak "AZÉ' mer' TE IS..." UHH

2023. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kocsis a péniszt szereti..??Ezt állítod? Milyen világot élünk már..??
2023. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Adalék infó:

Idézve...

A Budapest Pride szervezői felajánlották a Fidesznek, segítenek abban, hogy a párt LMBTQ-tagjai biztonságosan előbújhassanak és szabadon, hazugságok nélkül megélhessék önmagukat politikai munkájuk során. A Fideszben, úgy tűnik, akkor lehet magas pozíciókat elérni, ha vagy heteró vagy, vagy azt hazudod magadról, hogy heteró vagy – áll a Szivárvány Misszió Alapítvány közleményében. Egy ilyen politikai közösség pedig – mint az már a napnál is világosabban látszik – megnyomorítja a tagjait.


Nem fogadták el azóta sem...

Ja! akkor kisene a fenenagy kormányzati alappillérek egyike!

Inkább mocskolódjunk tovább!

2023. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!