Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki honfitársaim! Akkor...

Ellenzéki honfitársaim! Akkor most Gyurcsány vállalható vagy vállalhatatlan politikus?

Figyelt kérdés
Sok ellenzéki hangoztatja, hogy mennyire elege van már Gyurcsányból, aztán éles helyzetben valahogy mégis támogatják, leszavaznak a gyurcsányista jelöltre az önkormányzati választásokon vagy a Dk által dominált ellenzéki összefogásra az országgyűlésin. Kár mellébeszélniük azoknak, akik Gyurcsány pozícióját erősítik...

2023. máj. 8. 17:32
A kérdező szavazást indított:
Vállalható.
Vállalhatatlan.
19 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Normális országban vállalhatatlan lenne!


De az orbánista Magyarországon, 13 év NER tükrében egy butábbacska ebihal is egész vállalhatónak tűnik, a jelenlegi vezetéshez viszonyítva.


Szóval hát ez is relatív fogalom, ha orbánviktor így folytatja, a súlyos alzheimerrel küszködő dédim is egész vonzó alternatívának tűnhet az ország vezetésére - legalább hagyná dolgozni a hozzáértő szakembereket, és elfelejtené a hülyeségeit, mielőtt még rendeletbe iktatná!

2023. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nagyon sokan szavaznak a DK jelöltekre, akkor sokak számára vállalható.

Sokak számára pedig nem vállalható, azok nem szavaznak mellette.

Így van ez minden politikusnál ...

2023. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Kezdjük ott, hogy az egész magyar politikai paletta vállalhatatlan, felesleges egy embert kiemelni.
2023. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 DK-s ***** válasza:
84%
Ezt mindenki maga dönti el, nincs egységes válasz. Én mint párttag, egyértelműen vállalhatónak tartom.
2023. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy fogalmaznék, hogy gyurcsány vállalhatatlan de orbán vállalhatatlanabb.
2023. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Kordában kell tartani, azaz nem szabad neki szabadkezet adni.
2023. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Bárrki jóbb a Zóbánná!
2023. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ilyet azért nehéz volna józan ésszel kijelenteni, még ha látszólag nagyon nehéz is egy rosszabb alternatívát elképzelni orbán viktornál!


Az az igazság, hogy ebbe a zsákutcába én egyszer már belefutottam, amikor azt képzeltem, hogy Gyurcsány Ferencnél sem jöhet már rosszabb - erre megjött orbán viktor és a NER!


Most sem szabad felelőtlenül azt képzelni, hogy orbánnál már nincsen lejjebb! MINDIG VAN LEJJEBB IS, még az orbánista bányászbéka kloákája alatt is!


A Mihasznák Borzalom például szerintem még a mostani rezsimnél is rosszabb tudna lenni, bármennyire is nehéz elképzelni ép ésszel ennél rosszabb, korruptabb, hazugabb, tolvajabb és elnyomóbb rezsimet!


Mindig van lejjebb! Ha orbán alul tudta múlni Gyurcsányt, hát sajnos orbánt is alul tudná múlni valaki, valószínűleg!

2023. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt eldöntöm, hogy válaszolok-e, szeretném tisztázni:


Hátra tudsz lépni kettőt, hogy amennyire ez emberileg lehetséges, az objektivitásra törekedve folytass erről eszmecserét, vagy csak annyit akarsz hallani, hogy fúj gyurcsány? Mert előbbiben partner vagyok, utóbbiban nem.


Unom az érzelemtől fűtött "véleményeket" érkezzenek bárhonnan is.

2023. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen fekete-fehér, valami függvényében lehet ezt kijelenteni csak.

Hadházyhoz képest vállalható Gyurcsány? Nem, egyértelműen nem.

Orbánhoz képest vállalható Gyurcsány? Igen, gondolkodás nélkül.


Szóval amíg van Orbán, addig Gyurcsány nem olyan rossz, amint Orbán el lett takarítva, ki lehet takarítani az ellenzékben lévő fölösleges szereplőket.

2023. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!