Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A köztársasági elnöknek...

A köztársasági elnöknek azonnal lekellene mondania Budaházy szabadon engedése miatt ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Meg mert fideszcsicskaként alkalmatlan a poszt betöltésére
2023. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem.


Jól tette, hogy szabadon engedte.

2023. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Tudom, hogy nem kell megindokolnia, de azért kíváncsi lennék rá.
2023. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagyok fideszes. De nagyot nőttek a szememben a kormány tagjai. Most már érzem, hogy nem kell leváltani őket, habár előtte jobbról kellett volna előzni.
2023. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
#4 Na, akkor Orbán terve bevált. Mondjuk a széljobberek nem a legokosabbak. :D
2023. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Orbán ezzel MHM szavazókat akart szerezniTorò meg annyira buta politikus hogy mèg meg is hàlàlja neki hogy elveszi a szavazòit. Xd
2023. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Novák Katalin és a Fidesz vezetésének ezzel, hogy egy magyar terroristát szabadon engedett a fő céljuk, hogy a szélsőjobbos vagy ha jobban tetszik erősen konzervatív szavazók egy részét a Fideszhez csábítsák a mi Hazánkosoktól meg a szélsőséges bizonytalanok táborából, semmi más lényege nem volt ennek a lépésnek, szimpla gesztus a szélsőjobboldalnak.
2023. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
7: Ne legyél már nevetséges ezzel a "terroristával", Budaházy annyira terrorista, mint amennyire én apáca. Senkit nem ölt meg, semmit nem robbantott fel, nevetséges rongálásokat követtek el.
2023. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól tudom már 2x hivatalosan elítélték...az, hogy 2. fokon meg nem tudom hanyadfokon szerencséje volt és kifogott egy szélsőjobbos szimpatizáns bírót, aki megsemmisítette az előző fokon hozott elítélő ítéletet az mák...ettől még egy elítélt nyíltan bíróságon kimondott terrorista és pont. Ezzel lehet egyetérteni, meg lehet nem, kár ezen vitázni, Katalin pontot tett a végére, úgyhogy kár ezen rúgozni, egyesek szemében ő magyar terrorista marad, mások szemében meg egy bálvány, akit csorgó nyállal bálványoznak.
2023. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!