Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lenne előválasztást...

Érdemes lenne előválasztást tartani vagy maradjon Karácsony Gergely a jelölt Budapesten jövőre?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely maradjon a jelölt.
Előválasztás kellene.
Más.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem érdemes lenne. Elég tutyimutyi a csávó. Én kb csak panaszkodni hallottam eddig. Bár a kerékpár utakért pacsi, mert mióta átszoktam plusz pénz, minusz kiló :D
2023. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Én meg vagyok elégedve vele, ettől függetlenül támogatok egy előválasztást. Ha van nála jobb jelölt, akkor azért, hogy az kiderüljön ésmegjobb vezetője lehessen a városnak, ha meg nincs, akkor azért, hogy megerősítse a pozícióját. Jelenleg a felmérések szerint bőven vezet és népszerű, mögötte van egy sikeres előválasztás már, szóval szerintem csak jól jöhetne ki belőle.

Megjegyzem, nekem pl. Kerpel-Fronius Gábor szimpatikusabb volt az előválasztáson, nem tudom miért nem szavaztak rá többen. Azóta is követem a munkáját, szerintem remek eredményei vannak polgármester-helyettesként, de erősen kétlem hogy megint elindulna egy előválasztáson.

2023. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem előválasztást kellene tartani hanem előrehozottat!
2023. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 Legalább egy ember aki használja. Itt is van, aztán a sok idióta a járdán hajt mint az állat a rolleresekkel együtt
2023. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De hát Karácsony Gergely rossz polgármester, idiotasagokat csinál.
2023. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!