Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt miért hasonlítják...

Orbánt miért hasonlítják többen Napóleonhoz?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy Orbán egy magyar Napóleon, mini Napóleon vagy zsebnapóleon. Miért? Hogyan érdemelte ki ezt a becézést?

2023. máj. 9. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Olyan, mint aki a diliházban Napóleonnak hiszi magát.
2023. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

én ezta hasonlatot még sose hallotam


Orbán inkább egy zsebRákosi.

Vagy zsebPutyin

2023. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Miniputyin inkább.
2023. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Úgy néz ki egyenlőre ,hogy csak a liberált "diliházasok" hiszik azt ,hogy ő a Napóleon.!
2023. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam/olvastam, hogy hozzá hasonlítanák
2023. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
4# Ahogy elnézem a pipáid száma egyenes arányban van az IQ-dal birka uraság. :D
2023. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Csickány.

Ezen az oldalon rekord mint az ÁFA ennyi pipa,hogy pipukázd le magad.!

2023. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
A magasságuk miatt csak.
2023. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Magyarországon nem demokrácia van, hanem dominancia-gyakorlás. Mániája lett, hogy ő Gyurcsány létezése miatt boldogtalan vagy mindenki más miatt aki mást mer gondolni és ezeket az embereket így vagy úgy eltünteti kerül amibe kerül. Normális ember hajlik a párbeszédre, a császárunk nem. Sok a párhuzam, mert mindkettő diktátor. Mások kiirtásával alapozta meg a hatalmát, olyan sérelmek miatt amik csak a fejében léteztek.
2023. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Esetleg Napóleon-KOMPLEXUSOS!


A hasonlóság köztük max annyi, hogy mindketten liliputi termetűek és elég önimádók, illetve mindketten kisiklattak egy-egy demokráciát (Napóleon császársággá, orbán viktor illibernyák hibrid rezsimmé alakította).


De ezen kívül semmi közös nincs bennük! Napóleon egy tehetséges politikus és jelentős hadvezér volt, aki meghódította Európa nagy részét! Ráadásul bátor volt és következetes a céljaiban, elveiben!


orbán viktor egy gyáva törpe, aki annyit ért el, hogy a saját országát elszigetelte egész Európában, szövetségesek nélkül maradt a NATO-ban, az EU-ban, a V4-ek között, gazdaságilag hazavágta az országát, ráadásul egy jellemtelen politikai szélkakas.

2023. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!