Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Dobrev lenne a minisztereln...

Ha Dobrev lenne a miniszterelnök és belépne az Európai Ügyészségbe, akkor igazából okafogyottá válna attól félni, hogy ők is lopnának, nem?

Figyelt kérdés
Sokszor merül fel érvként, hogy ha visszajönnek Gyurcsányék, akkor ők is ugyanúgy lopni fognak, mint Orbán. De ha oda belépünk, akkor ezt már nem nagyon lehetne megcsinálni, vagy legalábbis nagyon rizikós lenne. Most Orbánéknak szinte semmi kockázatuk nincs még a lebukásban sem.

2023. máj. 10. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem. A legnagyobb "lopás" az ő idejükben volt, (a 4es metró ügy), de olyan ügyesen csinálták, hogy senkit nem lehetett leültetni. Brüsszel pedig maga a korrupciós mocsár. Az, hogy van egy ügyészség, semmit nem jelent önmagában.
2023. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
#1 🤦‍♂️
2023. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
1es, Orbánnak 13 éve volt ezt bebizonyitani és lecsukni az érintetteket. Én vártam a legjobban, hogy Gyurcsány és emberei börtönbe kerüljenek, de máig várom.
2023. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

#1 Nem tudom miről beszélsz, a 4-es metrónál semmilyen lopás vagy bűncselekmény nem történt.🤡

[link]


És, ha már "semmit nem jelent", akkor pedig nyugadtan lehet hozzá csatlakozni, ugye?

2023. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

volt itt régen egy válaszoló aki ugyanilyen kérdésre szépen megírta a jó választ ami valahogy úgy hangzott hogy dobrevék sose lépnének be az eu ügyészségbe mert az ő kezük is saras és ez kiderülne, illetve nekik kényelmes a kirakatellenzék pozíció, a páholyból ugatni.

bőven rajtuk lenne a stresszfosás ha kormányon lennének, gyorsan lemondanának.

2023. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hypno ***** válasza:
34%

#5


Próbáljuk ki.

Aztán ha igazad lesz, mondhatod, hogy "én megmondtam". xD

2023. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

kösz nem.

aki azt hiszi hogy ők elhozzák a megváltást az naiv. ugyanolyan sz@rban lennénk velük is...

2023. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Jajj ez egy fideszesnek olyan bonyolult a mondatod 3. szavánál már csak habzott a szája az agyi túlterheléstől.


Amúgy kedves egyes bohócka, írjuk ki róla népszavazást! JAAAA a fidesz nem mer? Pedig mindig meg akarják kérdezni a Magyarokat. Itt egy nagyon jó kérdés, mivel népszavazás kötelező lenne belépni ha a szavazók 50%+1 fő a mellett voksol lépjünk be.

2023. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

#1

A 4-es metró a teljes kormányzásuk alatt futott. Ehhez képest a fidesz ennek évente a többszörösét tudja, illetve teszi zsebre, szóval nem. A legnagyobb lopás még mindig a fidesz alatt volt.


#5

Ami több szempontból is hülyeség.

Egyrészt, a legtöbb ügynek van elévülése. A fidesz már 13 éve van hatalmon, így 2010 előtti dolgokért elővenni őket kb. lehetetlen lenne.

Másrészt, ha még most is lopnak a fidesszel együttműködve, akkor pedig a fidesz semmiben nem lenne különb, mint a dk, vagyis az a nagy erkölcsi magaslat, amire a fidesz álmondják, nem létezik.


Ha az első eset igaz, akkor simán belépnénk, mivel a dk-nak nem fájna.

Ha a második igaz, akkor nem lépnénk be, de értelmetlen azért a fideszre szavazni, mert az jobb, mitn a dk, mivel láthatóan a kettő ugyanaz.

2023. máj. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: így 2010 előtti dolgokért elővenni őket kb. lehetetlen lenne.

kérlek mesélj még.

mzp kb meg se jelent már "karaktergyilkolták".

hidd el hogy egy tizenéves dologgal is lehet befolyásolni embereket.



amit sose értek meg, miért gondolja mindenki azt hogy ha az egyiket nem pártolom, akkor a másikat igen? (ez igaz bármikor máskor más kérdésre)

egy büdös mukkot se mondtam arról hogy jobb a fidesz, de neked valahogy csak sikerült idehozni.

egyiket se pártolom, de gondolom majd azzal jössz hogy ilyen márpedig nincsen.

2023. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!