Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gálvölgyi esete után lesz...

Gálvölgyi esete után lesz változás a mentőknél?

Figyelt kérdés
Most, hogy Gálvölgyit akár simán hagyták volna meghalni, mert úgy érezték, hogy nincs életveszélyeben, ezért nem is indítottak kocsit, vajon lesz majd valami változás a mentőknél, vagy marad minden ugyanúgy?

2023. máj. 10. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Sosem lesz.
2023. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Közel sincs akkora probléma a mentőknél, mint amelyet a média és a balliberális propaganda kreált. 75 éve működik, értünk! Ez nem egy olyan szervezet, mint amilyennek most megpróbálják beállítani. Ráadásul ezzel az egésszel egyfajta hamis bizalmatlanságot táplálnak a civil emberekbe. Tulajdonképpen ezzel pontosan ők veszélyeztetik a lakosságot, nem a mentők. Hallottam már a rádióban olyat szavakat elhangzani, hogy jobban járok ha beviszem saját magam. Meg anyádnak a p...t!


Az Országos Mentőszolgálat egy nagyon komoly szakmai felkészültségű személyzettel, szakmai menedzsmenttel és logisztikával működik. Természetesen hiba történt ez nem vitás, de ettől még ugyanaz a szervezet, amely gyakorlatilag világszinten elismert. Igen világszinten, még ha ezt sokan nem is tudják. Az esetet ki fogják vizsgálni, biztos vagyok benne, hogy ezután kellő mértékben szigorítani fogják a vizsgákat. Illetve bővebb kiterjedésű továbbképzéseket, akár pszichológiai alkalmassági vizsgákat is be fognak vezetni a változások érdekében. Gyerekek az OMSZ nem egy kukás szervezet, hanem egy kimagaslóan magas színvonalú egészségügyi szervezet, amely már 75 éve bizonyítja rátermettségét.

2023. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz.
2023. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 árokpart ***** válasza:
48%
Elképesztő, hogy ezek után még mindig van olyan hozzászóló aki a kormáynt védi. Épp ésszel ezt már nem lehet felfogni!
2023. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14 Azt nem lehet ép ésszel felfogni, hogy hogyan lehetsz olyan orbánfódiás, hogy mindig mindenben kizárólag a kormányt látod és mindig a kormányt hibáztatod.

Ez egy mentőszolgálat ahol valaki rosszul döntött és ezen rossz döntés miatt meg is indult a vizsgálat a döntéssel kapcsolatban is meg az azt meghozóval kapcsolatban is. Azonnal.

Tényleg ennyire nem vagy képes másra és azt hiszed a kormánytagok ülnek ott és az ő felelősségük ha valaki felveszi a telefont egy segélyhívásnál és nem azt teszi amit kellett volna? Tényleg ennyire nem tudod felfogni, hogy az is simán lehetséges hogy valóban foglalt volt az összes mentőautó éppen abban az időpontban?

2023. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-ös, mert egyébként minden teljesen szuper az egészségügyben? Nem a kormány hibája, hogy az orvosokén kívül minden más eü dolgozó bérrendezése teljesen elmaradt. Az se, hogy emiatt nincs elég mentős, mert inkább kimentek külföldre 4x-es pénzért és jobb munkakörülményekért. Egyébként mentőautóból van elég, csak nincs hozzá személyzet. Vidékről járnak fel a mentősök napi szinten Budapestre.
2023. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 Már megint egy hülyeség. Hol mondtam ilyet hogy minden szuper lenne az egészségügyben?

Az egészségügyi dolgozók bérrendezése folyik és az elmúlt években legalább történt valami, nem úgy mint korábban az előző kormányok alatt.

A mentősök munkája pedig pont az ilyen megnyilvánulások miatt nem vonzó amit ennek az ügynek a kapcsán is csinálnak velük. Senkit nem érdekel, hogy a valóságban mi történt. Olvastatok egy hírt amiben az van, hogy a csúnya rossz mentősök nem vitték időben kórházba Gálvölgyit és máris ment a mocskolódás rájuk ezerrel. Ez sokkal többet árt nekik mint az ha nem emelik elég jól a fizetésüket. Tudom, mert nemrég voltunk egy mentőállomáson és az ott dolgozó mentősök maguk mondták, hogy nem a szar bérek miatt vannak csak kevesen.

2023. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es, te egyértelműen a fideszmaffia szekerét tolod. A legutóbbi előző kormány 13 éve volt, azóta csak most kezdték el a bérrendezést és csak az orvosoknál. A többi eü dolgozó bérrendezését megint az eu pénzek eltolvajlásának sikerességétől tesznek függőbe. Mellesleg én pont nem írtam semmi rosszat a mentősökre ezzel az üggyel kapcsolatban, pedig nem kevés rossz tapasztalatom van az egészségüggyel és az eü-ben dolgozókkal. A mentős és minden más eü munkát pedig csak úgy lehet vonzóbbá tenni, ha megfizetik rendesen, amivel elérhető, hogy tisztességesebben álljanak a munkájukhoz és ezzel csökkenni fognak a velük kapcsolatos panaszok is. Minden más csak mellébeszélés.
2023. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem fog itt semmi sem változni. Volt olyan hogy rosszul voltam görcsölt és fájt a fejem. Hívtuk a mentőket. A mentők pedig az ügyeletes orvost küldték. Ez volt egy esti órákban. Majd másnap reggel 9 óra után megjelent egy ügyeletes orvos. De addigra már eszméletlen voltam. Végül az ügyeletes orvos hivott mentőt. Aki agyvérzés gyanújával hívott hozám mentőt. És igen több mint 12 órát kelletett várnom a mentőre!
2023. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!