Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet-e a hír, a köztévés...

Igaz lehet-e a hír, a köztévés"tiltólistáról"? (Gálvölgyi, Havas, Vágó, Kulka, Nagy Bandó, Alföldi, stb. )

Figyelt kérdés
Valamelyik bulvárlapban olvastam erről,ezért nem tudom,hogy mennyi hihető belőle.Jó lenne azt hinni,hogy túlzás,"bulvárkacsa",természetesen cáfolták is,de valahogy túl hihető.
2016. márc. 18. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem bulvárkacsa. Aki nem nyalja a kormány és konkrétan a mi Kedves Veztõnk s€ggét, annak kuss. Mint Rákosi és Kádár, szóval az elõzõ bolsevikok korában.
2016. márc. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

sokat veszített most az ország, hogy Sebestyén Balázs nem szerepel a köztévén :,(


könycsepp a kultúráét

2016. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Gálvölgyi évek öta günyölja a nemzeti érzésü magyarokat a heti hetesben,Alföldi havonta német lapoknak retteg hogy itt mekkora fasizmus van..személy szerint nekem nem hiänyoznak ezek az emberek
2016. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy kinek hiányoznak és kinek nem, hanem arról,hogy egy elvileg pártatlan,közszolgálati tv, politikai hovatartozás szerint dönti el,hogy ki szerepelhet náluk és ki nem.Amúgy meg igazából arra lennék kíváncsi,hogy ha valóban így van,vajon fentről közlik az "elvárásokat",vagy a tv-nél maguktól tudják mi a dolguk?Bár nem tudom,melyik a rosszabb...
2016. márc. 18. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Abban igazad van, hogy minden ami "köz", annak elvileg mindenkit képviselnie kellene, de ez nem azt jelenti, hogy be kellene állnia a fideszmocskolók közé, mert vannak olyanok is.


Az ellentmondás ott kezdődik, hogy ezek az emberek ott mocskolják a másik oldalt és értékeit válogatott eszközökkel, ahol csak tudják, amik már nem férnek bele a köztévé semlegességébe.

2016. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3:Attól,hogy valakire,valamire ráaaggatják a "nemzeti" jelzőt,az önmagában számomra sem jelent többet üres frázisnál.Nemzeti érzelmű magyarok,nemzeti oldal,nemzeti tarafikok,sőt,itt a GYK-n valaki "nemzeti tanárokról" írt. Nem hiszem,hogy ettől valaki "magyarabb" lesz.
2016. márc. 18. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszem higy van konkrét lista, egyszerűen csak működik az öncenzúra és nem hívnak be olyam embert, aki nem passzol a kijelölt irányhoz.


Ugyanez igaz a kereskedelmi tévékre is.

2016. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

az a baj kérdező, hogy te a köztévéből csak a balos lózugokat tudod

habony, kormánymosdatás, híradó amiben hazudnak...

messze objektívebben áll hozzá egyébként, mint az RTL-es bulvársajtó


kapcsold be és nézd meg mi van ott, aztán írhatsz élménybeszámolót

fidesz előtt annyival volt más, hogy a baloldal a sajátjait kritizálja, az ellenzéket mocskolja, valamint 20-30 éves filmeket vetítettek amikre semmiféle igény nem volt

2016. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én szoktam nézni az RTL-t is és a köztévét is.Szerintem mindkettő elfogult,az egyik "erre",a másik "arra". Egyszerűen csak kereskedelmi tv-től ezt elfogadhatóbbnak tartom,mint állami pénzből fenntartott köztévétől,mert az utóbbi elvileg ugyanúgy az ellenzéki szavazók tv-je is kellene,hogy legyen,mint a kormánypártiaké,hiszen az ő "pénzük is benne van",ha úgy tetszik.
2016. márc. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!