Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a gázabb? Mikor valaki...

Melyik a gázabb? Mikor valaki komolyan elhiszi azt a maszlagot amit a Fidesz tálal vagy aki eljátssza hogy elhiszi mert érdeke fűződik hozzá?

Figyelt kérdés
Tehát ha holnap azt mondja a Viktor hogy a tej az fekete akkor az úgy is van szerintük, ha holnap után meg piros akkor az az igaz.

2023. máj. 11. 21:14
A kérdező szavazást indított:
A valós hit
Az érdek miatt megjátszott hit
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Jujj, mindjárt jönnek hogy Tyúúúcsáááány...
2023. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
A megjátszott gázabb. A naivitás nem szégyen, de mikor valaki érdekből nyal na az már igen.
2023. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Tudod, mi az igazi gáz, barátom? Amikor valaki 11(!) db zsinórban elvesztett választás (parlamenti-, önkormányzati-, EP-) után még mindig a saját legyőzőit fikázza... A Fidesz nem maszlagot tálal, hanem kormányoz. Nem ígérget fűt-fát, mint az ellenzék, hanem cselekszik és minden választási ciklus végén az elért eredményeivel kampányol. Én is megkérdezhetném tőled, hogy mi lehet az oka annak, hogy valaki Európa leghosszabb ideje ellenzékben vergődő garnitúráját (a magyar balliberális oldalt) támogatja és propagálja? Ráadásul önként és dalolva (mert fizetett propagandisták nyilván csak a kormányoldalon vannak, az ellenzéki oldalon egy darab sincs). :)
2023. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
#3 Pedig már azt hittem az a valóban gáz mikor 13 év abszolút tökélykormányzás után Gyurcsányozunk.....
2023. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

"Tudod, mi az igazi gáz, barátom? Amikor valaki 11(!) db zsinórban elvesztett választás (parlamenti-, önkormányzati-, EP-) után még mindig a saját legyőzőit fikázza..."


A legnagyobb gaz szerintem az, hogy valos eredmenyek hijan csak ezt a 2/3-ozast tudjatok felmutatni 13 evnyi "kormanyzast" kovetoen.

2023. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

" minden választási ciklus végén az elért eredményeivel kampányol."

Miniferivel? Az aztan a nagy eredmeny

2023. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 Jah, kormányozunk-kormányozunk, aztán ha elqrjuk jön a szlogen hogy "Gyurcsány".
2023. máj. 11. 21:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pl. Az egyház. Hallgatnak, mint a sír, de szerintem nem hülyék, nem gombák. Csak hát kell az a néhány milliárd.
2023. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a valós hit a rosszabb.

Mert aki erdekből csinalja az alkalmazkodó. Undorító de nem buta és tud változtatni.


De egy hívő fidesz szavazó olyan mint egy jehova tanúja.

Nem hatnak rá se érvek se tények se bizonyítékok hogy kihasználják becsapják meglopják hazaárulóvá teszik és mint a kovid alatt láttuk meg is ölik.

2023. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
3 1945 óta a komcsik vannak hatalmon, nem értem milyen 13 évről beszélsz
2023. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!