Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elhiszi, hogy egy...

Valaki elhiszi, hogy egy "nem" szavazattal bármit cselekszik, megmenti a hazát, meg hasonló maszlagok? Orvos látta már ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

[link]


"ma jellemzően 30 év alatti, katonaviselt férfiak özönlenek"


"ez a folyamat egy invázió, területfoglalás"


De maga a kampányszöveg is fergeteges, "ne kockáztassunk", de mégis mit?


2016. szept. 26. 17:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy nagyon felgyorsulhat a folyamat (ami amúgy egyébként is bekövetkezik, ha Afrika meg Ázsia szaporodik, mi meg nem...), ha nem teszünk azért, hogy lassuljon.
2016. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

# 1


És a "teszünk ellene" = egy országos népszavazáson szeretnénk kizárni magunkat a folyamatból, és ezzel el is intéztük? Mert az egész EU hozzáállását egy országos népszavazással nem lehet befolyásolni, és úgy tűnik, Magyarország eddig is ezt a "csak hozzánk ne jöjjön senki, ti meg csináljatok, amit akartok" nemzetközi politikát folytatta.

2016. szept. 26. 17:51
 3/33 anonim ***** válasza:
73%

"ma jellemzően 30 év alatti, katonaviselt férfiak özönlenek"


Mért nők, öregek, gyerekek jönnek?

2016. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%

Kétségtelen, hogy ha a legrosszabb történne, s pár évtizeden belül Európa dzsihádra éhes kalifátusokból állna, akkor mi itt a kellős közepén, pici, védtelen "régi Európaként" nem sokat tehetünk a leigázás ellen.


De mi van, ha nem a legrosszabb történik, meg nem is a legjobb, hanem mint általában, csak "valami"?

2016. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

# 4


Ez nem válasz a kérdésemre! Nem Kósa állításainak cáfolása érdekelne, bár egyikbe-másikba bele lehetne kötni, de azt már megszoktam, hogy ferdítenek.


Az érdekelne, hogy mi az összefüggés az állítások és a "nem" szavazat között. Vagy szerinted egy "nem" szavazat megállítja a "30 év alatti, katonaviselt férfiakat"?

2016. szept. 26. 17:57
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
Aki nemre szavaz az orvosi eset? Ez a kérdés felháborító, és provokatív. A tisztelt kérdező olyan széles kört hülyézett le alaptalanul amit nem is ismer. Nem tudom hogy te milyen felsőbbrendű Istenségnek képzeled magad de száj le a magas lóról.
2016. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
" egy "nem" szavazattal bármit cselekszik, megmenti a hazát" -.miről hebegsz-habogsz? egy db. szavazat az pontosan egy db. szavazat. Nem kell nagy szavakat használni. Szavazz a legjobb belátásod szerint és kész.
2016. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%
Buta emberek miatt felesleges kedves kérdező barátom idegeskedned. Az ilyen emberek nem értik a békét. Engem nem érdekel, hogy katonaviselt vagy területfoglalás, előbb utóbb kell nekik is hely a lakásukhoz. Szerintem úgy szép a világ, hogy bárkit elfogadunk és befogadunk.
2016. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

# 6


Én nem ezt írtam, hanem azt, hogy aki elhiszi, hogy bármit ér a "nem", vagy akár az "igen" szavazata is, annak komolyan el kellene gondolkozni, hogy minden rendben van-e.


# 8


Pont a kormány használja ezt a magasztos stílust, mintha most arról szavaznánk, hogy eljöjjön-e az apokalipszis, és komolyan érne bármit is bármelyik oldal többsége.

2016. szept. 26. 18:19
 10/33 anonim ***** válasza:
31%

"Engem nem érdekel, hogy katonaviselt vagy területfoglalás, előbb utóbb kell nekik is hely a lakásukhoz."


Was is das?

2016. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!