Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én hogyan tehetek szert olyan...

Én hogyan tehetek szert olyan kiváltságra mint a fidesz párttagok? Be kell lépni a pártba? Mint a komcsiknál? Szeretném ha nekem is olyan jól menne mint itt pár nemzeti barátunknak és tudnék itt dicsekedni,hogy én fideszes vagyok.

Figyelt kérdés
Tehát ehhez be kell lépnem a pártba? Én is akarok itt hitvédösködni a fidesz mellett,engem ez nem érdekel csak nekem és a családomnak az anyagi biztosnága legyen meg. Irha privátot vérbeli párttag is.
2023. máj. 12. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először azért építs fel valami vállalkozást amit meg lehet aztán támogatni. Így csak a plakátragasztó tagtárs lehetsz. A kormányváltásig. Utána talán a bűnbak, aki nem ragasztott elég lelkesen.
2023. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Elég gyenge trollkodás.
2023. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es hogy kell? Nagyon tapasztalat szagú volt a beböffenésed. Fidnyák mániás vagy? Akkut? Segits hogy lehet bekerülni.
2023. máj. 12. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Te már fidesz vagy, csak még nem tudod.
2023. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es látod én is ilyen akarok lenni,hogy egyből irok valami butaságot mint te.
2023. máj. 14. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
4#Vagyok. Bocs a kérdezőtől hogy ezt reagáltam hirtelen. 2# -től kérdem hogy kell belépni. Férfi-szerelem, gyengék taposása, korrupciò, lopás... Tényleg hogy csináltad? Én is szeretnék ingyen élni mint te vagy legalább hasonlòt. Ha még nem sült le a pofádról a bőr kérlek válaszolj.
2023. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok fideszes, de mondok néhány tippet, hogy kisemberként hogyan miként próbálj elindulni. Nem muszáj megfogadni. Kezdetnek csinálj egy jól hangzó egyesületet. (Érdemes valamilyen hátrányos helyzetet, vagy felzárkoztatós támogató köntösbe bújtatni) vagy ilyen és ezekfelé orientálódni. De mindenképpen olyanban gondolkodj amin látod, hogy a fidesz kormány vesszőparipája. Ezt már az elején tudatosan tervezd, mert később sok múlik rajta, hogy beálljanak mögéd. Például nem tudom hol laksz, de ilyesmire gondolok hogy például üszöknádaspusztai romákért egyesület, vagy bármilyen más dolog, amibe bele tudsz állni hogy ezt meg azt a nemes célt szeretnéd szolgálni, vagy Röcsögős

pusztai fiatalokért egyesület, tehát bármi lehet, légy kreatív, de mindenképpen tudatosan gondold át, hogy olyan dolgot válassz amit látod, hogy éppen a kormány is súlykol, és közel áll a politikájukhoz.


Ha ezzel megvagy csinálj programokat. Hirdess meg a röcsögős pusztai gyerekeknek egy vetélkedőt, játékokat, ki-mit tud, vagy bármit amire azt tudod mondani, hogy foglalkozol egy kis közösséggel. Főzz nekik egy paprikás krumplit.


Szervezz egy gyalogos kirándulást egy közeli erdőbe, foglald le őket.


Hívd össze őket szemetet szedni, gyomláljátok ki a kisparkbol, a gyomnövényeket.


Hirdess ruha, vagy adomány gyűjtést, a gyerekeknek.


A lényeg azon van, hogy csinálj minnél több programot,kis költségvetésből (persze az elején kis költségből mert ezeket bizony be kell nyelned.)


Miközben ezeket csinálod fotózz mindent, és tóljad ezerrel a Facebookra, had lássak a környezetedben élők, hogy te milyen nemes, és közjót szolgáló ember vagy és ami fontos,hogy kezd el nyomni a kormány propagandát magadtól amiben súlykolod kifelé, hogy te mennyire egyetértesz az elveikkel.


Mikor kicsit bemelegedtél, indulhat a buli. Keress fel támogatókat (persze fideszeseket) akár a településen ahol élsz képviselőtestületi tagokkal, kérj segítséget, hogy most tartanál most egy tea delutánt, de nincs helyiséged és oda adnák e neked a focipályát vagy akármilyen helyiséget hogy te ezt meg azt megtarthass eme nemes dolog ügyében.


Ezek után az összejövetelek után mindig dicsekedj, hálálkodj, hogy nem sikerült volna ha....


És innentöl kezdve kell elkezdened tövig benyalni, és isteniteni mindenkit, aki neked segít, mert ez nem jöhetett volna létre ha nincs ez az áldott jó, polgármester, képviselő asszony stb stb, mert a fiatalok, a jövő stb stb... Tóljad a fidesz propagandát.


Hamar, fel fognak keresni, olyan pozíciokban ülő emberek akik felkarolnak és hamar be fogsz kerülni olyan társaságokba akiről álmodni sem mertél, mert belevisznek.


Ez még ugye egy hálozat, mindenkinek van egy jó ismerőse, aki ismer valakit aki eltudja intézni.

Észre sem veszed és lehet, hogy a megyei orszaggyülési képviselővel fogsz meghívottként bográcsozás közben pálinkázni a szomszéd falunapokon.


Onnantól meg már olyan dolgokat látsz, hallasz és visznek a dolgokba, hogy elképzelni sem mertem. inteznek neked pályázatoktól kezdve mindent.


De ehez egy szekeret kell velük tólnod. Lojálisnak lenned, és nyalni nyalni nyalni ezerrel.


Most én egy példát mondtam ami bevállhat, de más helyről és megfoghatod a dolgok végét. Légy kreatív!

2023. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!