Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok mindig a keresztény...

A magyarok mindig a keresztény Európát védték, a középkorban a törököktől, ma meg az LMBTQ-tól?

Figyelt kérdés
A középkorban is jelentős ütközőzóna volt Magyarország, mert a tőle északra és nyugatra fekvő területek nem kerültek a törökök kezére, így virágozhatott a keresztény kultúra. Manapság is mi vagyunk a legharcosabbak a keresztény értékek melletti kiállásban, mert a kormányunk védi a hagyományos családmodellt ezért Európában mindenhol felnéznek ránk a konzervatív gondolkodású emberek.

2023. máj. 13. 23:37
1 2
 1/18 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
92%

Mégis hogyan védték meg europát a magyarok az LMBTQ-utol?


Mindig jőn valami cikk, hogy ott már gyereket mütenek. Nem?

2023. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem jó a példa.

A törökök tettek pozitívumot is Magyarországon: behozták ide a fürdés hagyományát, illetve nem kényszerítették rá a népre az iszlámot, hanem vallásszabadságot adtak. Persze az adót fizetni kellett, de a középkorban valamit valamiért elv érthető.


Az LMBTQ viszont nem tűri meg maga mellett a másként gondolkodást, sőt a sima elfogadást sem. Hanem azt akarja, hogy mindenki PONTOSAN úgy gondolkodjon, mint ő.

2023. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

#2


A 0. trianon a török invázió volt, ami nem csupán a magyarság szállásterületét rombolta szét, hanem más népekét is. Megágyazva jövőbeni konfliktusoknak.


Tényleg, tök jó, hogy megtanítottak minket mosdani.

2023. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Az LMBTQ-t inkább be kéne engedni, és teljesen nyugati, liberális országgá kéne váknunk, azok vesznek körül minket (Szerbia kivételével), tehát nem lennék ütközőzóna. Tudnánk integrálódni
2023. máj. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Valaki megmagyarázhatná már egyszer nekem, hogy, ha ez az elembétékúpézé ennyire káros, akkor, hogy a fenébe születnek még ma is gyerekek nyugaton, miért működnek még ma is az államok, de leginkább, azt, hogy miért él lassan már a nyomorúlt Románia is jobban, mint az az ország, ahol, foggal-körömmel-kalapáccsal védekeznek ellene, mert én ezt valahogy nem értem.
2023. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Azért nem érted mert amiket felsoroltál azok között nincs összefüggés.
2023. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

6, rendben, igazad van, összefüggéstelenül irtam.

De továbbra sem értem, hogy miért is káros ez az LGHDTV, ha az államra, a születésszámra, vagy a gazdaságra nincs hatással, akkor mire van hatással?

2023. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
Elég, ha az országba nem engedjük be.
2023. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

És azt, hogy csinálod? Lezárod az országhatárt, hogy már pedig itt úgyse jösz át? És ettől máris nem lesz LGHDTV az országban?


Még az átkosban is működött meleg közösség, akkor amikor tényleg üldözték a homoszexualitást, nem értem, hogy tudod ezt betiltani, vagy nem beengedni az országba.

2023. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

#9

Nem a meleg embereket tiltjuk ki, ők nem tehetnek semmiről.

A politikai-társadalmi struktúrába nem engedjük be azt a beteg ideológiát, miszerint férfi és nő egyszerre lehet valaki (kvázi alakváltó gyíkok vagyunk), miszerint a nemi identitászavar egészséges és el kell fogadni (nem az, szakember kell hozzá, ki kell belőle gyógyulni), miszerint ha a kislány focizik, fára mászik, akkor valszeg transznemű (nem az, egyszerűen csak nem hercegnőtípus), miszerint óvodában és kisiskolában már tanítani kellene a szexuális orientációkról (nem kellene, fel sem fogják ebben a korban, hogy miről beszélünk).

2023. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!